Moller's Omega-3 Rybki, suplement diety, smak pomarańczowo-cytrynowy, 36 żelków

Suplement diety w formie żelków dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Dostępny
31,29

O produkcie: Moller's Omega-3 Rybki, suplement diety, smak pomarańczowo-cytrynowy, 36 żelków

100011147

Opis

Möllers Omega-3 Rybki to smaczne żelki, które zawierają te same, naturalne kwasy omega-3 i witaminę D3 co Möllers Tran Norweski i mają pyszny smak! Stanowią zdrowe uzupełnienie diety dzieci w składniki istotne dla prawidłowego wzrostu i funkcjonowania młodego organizmu.

Właściwości

Möllers Omega-3 Rybki to pyszne żelki owocowe, bogate w kwasy omega-3 oraz naturalną witaminę D3. Witamina D3 wspomaga przyswajanie wapnia i fosforu w organizmie, przyczynia się do prawidłowego wzrostu kości u dzieci oraz wspomaga odporność. Omega-3 DHA przyczynia się do prawidłowej pracy mózgu i narządu wzroku (przy dziennym spożyciu 250 mg DHA).

Tabela

Składniki 2 rybki % RWS*
Kwasy tłuszczowe omega-3 0,4 g ---
w tym:
DHA (kwas dokozaheksaenowy)
EPA
0,3 g ---
0,1 g ---
Witamina D3 10 µg (400 j.m.) 200%

*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

Składniki: Substancje słodzące (ksylitol, sorbitol), skoncentrowany olej z ryb, woda oczyszczona, żelatyna, regulator kwasowości (cytrynian trisodowy), przeciwutleniacz (kwas jabłkowy), aromat, barwnik (karoteny), cholekalcyferol (witamina D3)

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dla dzieci powyżej trzeciego roku życia i dorosłych – 2 żelowe rybki.

Ostrzeżenia

Spożycie w nadmiernych ilościach może wywołać efekt przeczyszczający. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze 5-25°C. Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

ORKLA CARE S.A.
ul. Polna 21
Radzymin

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.