Mosquiterum, plastry o zapachu nietolerowanym przez owady, 10 sztuk

Dostępny
8,73
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100003560

Plastry odstraszające owady.

Ostrzeżenia

Nie stosować bezpośrednio na skórę. W przypadku małych dzieci zwrócić szczególną uwagę, aby plaster znajdował się poza bezpośrednim zasięgiem dziecka.. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować w przypadku pojawienia się nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 15-25°C. Chronić od światła. Przechowywać w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci

Producent

AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o.o.,
ul. Partyzancka 133/151,
95-200 Pabianice

Skład

Cymbopogon Nardus Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Polianthes Tuberosa Oil, Citrus Grandia Extract, Menthol, Alcohol denat.

Jak stosować

Plaster przykleić do zewnętrznej warstwy ubrania w pobliżu odsłoniętych części dała lub na przedmioty w bliskim otoczeniu (np. wózek, łóżko, moskitierę) w bezpiecznej odległości od twarzy.

Właściwości

Mosquiterum plastry to produkt, który dzięki kompozycji naturalnych olejków eterycznych (olejku citronella, olejku tuberozy, olejku z eukaliptusa) i wyciągu z grejpfruta, tworzy barierę zapachową przed owadami, w szczególności komarami, muchami i meszkami. Przyjemny cytrusowy zapach uwalnia się równomiernie, utrzymując się nawet do kilku godzin.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.