Mosquiterum, plastry o zapachu nietolerowanym przez owady, 10 sztuk

Plastry z olejkami eterycznymi odstraszającymi komary, muchy i muszki.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,13

O produkcie: Mosquiterum, plastry o zapachu nietolerowanym przez owady, 10 sztuk

100003560

Opis

Plastry odstraszające owady.

Właściwości

Mosquiterum plastry to produkt, który dzięki kompozycji naturalnych olejków eterycznych (olejku citronella, olejku tuberozy, olejku z eukaliptusa) i wyciągu z grejpfruta, tworzy barierę zapachową przed owadami, w szczególności komarami, muchami i meszkami. Przyjemny cytrusowy zapach uwalnia się równomiernie, utrzymując się nawet do kilku godzin.

Skład

Cymbopogon Nardus Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Polianthes Tuberosa Oil, Citrus Grandia Extract, Menthol, Alcohol denat.

Jak stosować

Plaster przykleić do zewnętrznej warstwy ubrania w pobliżu odsłoniętych części dała lub na przedmioty w bliskim otoczeniu (np. wózek, łóżko, moskitierę) w bezpiecznej odległości od twarzy.

Ostrzeżenia

Nie stosować bezpośrednio na skórę. W przypadku małych dzieci zwrócić szczególną uwagę, aby plaster znajdował się poza bezpośrednim zasięgiem dziecka.. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować w przypadku pojawienia się nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 15-25°C. Chronić od światła. Przechowywać w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci

Dystrybutor

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Producent

AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o.o.,
ul. Partyzancka 133/151,
95-200 Pabianice

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.