Mucovagin emulsja do hiegieny intymnej, 150ml

Dostępny
23,31

O produkcie

100018456

MUCOVAGIN emulsja to specjalistyczna fizjoemulsja do codziennej higieny intymnej dla kobiet, polecana w szczególności do pielęgnacji podczas regeneracji okolic intymnych. Zalecana jest do stosowania po porodzie, zabiegach ginekologicznych, w tym ginekologii estetycznej.

Właściwości

MUCOVAGIN emulsja jest polecana do pielęgnacji podczas regeneracji dzięki specjalnie dobranym składnikom:
  • BASHYAL™ to wyjątkowa formuła drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego, który wspiera procesy regeneracji oraz posiada silne właściwości nawilżające,
  • Oktenidyna to substancja antyseptyczna
  • Pantenol i alantoina skutecznie łagodzą podrażnienia i przyspieszają procesy regeneracji,
  • Kwas mlekowy pozwala utrzymać właściwe pH okolic intymnych, co sprzyja odbudowie naturalnej flory bakteryjnej,
  • Gliceryna silnie nawilża, poprawia elastyczność i reguluje procesy prawidłowej odnowy okolic intymnych,
  • Delikatna baza myjąca bez konserwantów.


Zalety produktu : zawiera unikalną formułę drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego BASHYAL™ z oktenidyną, produkt testowany ginekologicznie bez konserwantów, może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Skład INCI

Składniki: Aqua, Decyl Glucoside, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cetyl Alcohol, Panthenol, Glyceryl Oleate, Cetearyl Alcohol, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCl, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid.

Jak stosować

Nanieść na czystą dłoń niewielką ilość fizjoemulsji, rozcieńczyć niewielką ilością wody, umyć miejsca intymne, a następnie dokładnie spłukać wodą.
Po porodzie oraz zabiegach ginekologicznych, poleca się równoczesne stosowanie MUCOVAGIN emulsji z wyrobem medycznym MUCOVAGIN globulki dopochwowe lub MUCOVAGIN żel z aplikatorem. Wyrób medyczny MUCOVAGIN (globulki lub żel) ułatwia i przyśpiesza procesy gojenia i regeneracji.

Przeznaczenie

Do pielęgnacji podczas regeneracji okolic intymnych
  • po porodzie,
  • po zabiegach ginekologicznych, w tym ginekologii estetycznej.

Po porodzie oraz zabiegach ginekologicznych, w tym ginekologii estetycznej, poleca się równoczesne stosowanie MUCOVAGIN emulsji z wyrobem medycznym MUCOVAGIN globulki dopochwowe lub MUCOVAGIN żel z aplikatorem. MUCOVAGIN (globulki lub żel) ułatwia i przyspiesza procesy gojenia i regeneracji.

Ostrzeżenia

Produkt nie powinien być używany przez osoby, u których występuje alergia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie są znane interakcje z innymi produktami. W przypadku wystąpienia podrażnień i reakcji alergicznych należy zaprzestać stosowania preparatu.

Pojemność

Objętość netto: 150ml.

Producent

VERCO S.A.,
ul. Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 6U,
01-015 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.