Mucovagin

  (3)

Mucovagin to marka produktów pomagających zadbać o zdrowie intymne. Oferowane preparaty zawierają formułę drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego. Nawilżający składnik niweluje dyskomfort i pomaga uporać się z nawracającymi infekcjami intymnymi.

Sortuj według

    Mucovagin – emulsja regenerująca w trosce o zdrowie intymne

    Opracowana przez Mucovagin emulsja jest polecana przede wszystkim po zabiegach ginekologicznych, w połogu i w czasie leczenia infekcji intymnych bakteryjnych oraz grzybiczych. Preparat wspiera regenerację okolic intymnych i działa kojąco. Zawiera unikalną formułę drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego z oktenidyną. Stworzona przez Mucovagin emulsja silnie nawilża i poprawie elastyczność skóry. Preparat sprawdza się też w ramach codziennej higieny intymnej. Pomaga utrzymać optymalne pH okolic intymnych i odbudować naturalna florę bakteryjną.

    Mucovagin – globulki dopochwowe i żel z kwasem hialuronowym

    Produkowane przez Mucovagin globulki powstały z myślą o kobietach cierpiących z powodu suchości pochwy. Preparat nawilża, a także wspomaga regenerację i gojenie błony śluzowej pochwy. Opracowane przez Mucovagin globulki dopochwowe warto zastosować w stanach atrofii i dystrofii pochwy, po stanach zapalnych pochwy, zabiegu ginekologicznym albo gdy stosujesz antykoncepcję hormonalną. Produkt można wykorzystać też w celu poprawy jakości życia intymnego.

    Jeżeli jesteś w ciąży albo po porodzie, czujesz dyskomfort podczas stosunku albo doskwierają Ci dolegliwości zewnętrznych narządów płciowych, wypróbuj Mucovagin żel dopochwowy z kwasem hialuronowym. To innowacyjny preparat z drobnocząsteczkowym kwasem hialuronowym. Działa nawilżająco i wspiera regenerację okolic intymnych. Oferowane przez Mucovagin produkty mają przystępne ceny, dlatego są dobrym rozwiązaniem dla każdej kobiety. Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami preparatów z tej kategorii. Zobacz, jakie produkty Mucovagin możesz znaleźć w aptece!