Mugga Spray 9,5% DEET, spray odstraszających komary, kleszcze i inne insekty, 75 ml

Marka: MUGGA

Spray, który odstrasza komary, kleszcze, muchy, a także inne owady.

Dostępny
19,83

Klienci kupili również

Łagodzący krem chłodząco-ściągający do stosowania po użądleniach.
Suplement diety w formie tabletek - zawiera wapń, cynk i kwercetynę.
Suplement diety kapsułkach doustnych z witaminą D3 w dawce 2000 j.

O produkcie: Mugga Spray 9,5% DEET, spray odstraszających komary, kleszcze i inne insekty, 75 ml

100009458

Opis

Oryginalna Mugga Spray w formie płynnej do bezpośredniej aplikacji na odzież i odkryte części ciała - to najwyższej jakości repelent chroniący ciało ludzkie przed różnego rodzaju groźnymi dla zdrowia insektom.

Właściwości

Mugga Spray 9,5% DEET to preparat przeznaczony do odstraszania komarów i kleszczy. Jest zalecany do stosowania w europejskim klimacie umiarkowanym. Formuła produktu Mugga Spray 9,5% DEET opiera się na unikatowej, opatentowanej kompozycji składników, które skutecznie odstraszają owady (komary, kleszcze, meszki, muchy, muchy końskie, kuczmany, moskity i inne owady tropikalne). Receptura produktu bazuje na DEET i wyciągach roślinnych, które zapewniają długotrwałą ochronę przed insektami.

Składniki aktywne przyczyniają się też do blokowania receptorów insektów, przez co zniechęcają pajęczaki, owady i kleszcze do lądowania na skórze. Ponadto wspomagają ochronę przed groźnymi chorobami przenoszonymi przez owady i kleszcze. Zabezpieczają również odsłonięte miejsc na ciele przed bolesnymi skutkami ukąszeń. Średni okres ochrony od pojedynczej aplikacji może się skrócić w przypadku komarów Aedes spp. czy Anopheles spp. transmitujących choroby tropikalne. Ponadto czynniki takie jak wilgotność i temperatura powietrza mogą oddziaływać na skuteczność preparatu.

Czy Mugga Spray jest bezpieczny?

Producent produktów Mugga ma ponad 30-letnie doświadczenie w branży i jest specjalistą na rynku repelentów. Wszystkie preparaty tej marki są zarejestrowane do sprzedaży jako środki biobójcze na całym świecie. Według oceny wydanej przez Komisję Europejską oraz Agencję Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych, środki odstraszające komary zawierające DEET nie stanowią zagrożenia dla zdrowia ludzi. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać wskazówek dotyczących bezpieczeństwa umieszczonych na etykiecie produktu.

Jak używać Mugga Spray?

Aby odstraszyć owady, rozpyl niewielką ilość aerozolu na narażone na ugryzienia, odsłonięte części ciała. Następnie równomiernie rozsmaruj produkt. W celu aplikacji preparatu na twarz i szyję najpierw nanieś nieco aerozolu na ręce, a następnie nałóż na skórę. W przypadku tych obszarów ciała preparat nie powinien być stosowany bezpośrednio. Pamiętaj, aby nie aplikować produktu na podrażnioną skórę. Nie powinieneś też rozpylać repelentu w zamkniętych pomieszczeniach.

Na co jest Mugga Spray?

Spray zawiera 9,5% DEET i składniki roślinne, które pomagają chronić skórę przed ugryzieniami i odstraszać owady przez okres od 2 do 6 godzin. Produkt jest odpowiedni dla dorosłych i dzieci od 2. roku życia. Możesz go stosować podczas wszelkich aktywności na łonie natury — spacerów w lesie czy w parku, biwaków, kolonii, trekkingów czy obozów.


Skład INCI

N,N-dietylo-3-metyolbenza-mide- 101g/L ( 9,5% DEET), Etanol 368,5 g/L, Benzoesan denatonium 0,01g/L, Frakcja olejków roślinnych

Pojemność

75 ml

Uwagi

Dla dorosłych i dzieci od 3 roku życia.

Producent

Mugga

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.