Mugga

Początki działalności Mugga sięgają 1987 r. Pierwszy produkt powstał w belgijskiej manufakturze Jaico RDP. Z czasem asortyment zaczął się rozrastać. Obecnie w ofercie firmy znajdują się repelenty dla dzieci i dorosłych. Artykuły na komary i kleszcze dystrybuuje się w Europie, Ameryce i Azji.

Sortuj według

    Mugga – sposób na komary i kleszcze

    Mugga słynie z wysokiej skuteczności. Balsamy i spraye spełniają normy unijnej dyrektywy 528/2012 w sprawie produktów biobójczych. Marka kładzie ogromny nacisk na wysoką jakość – zanim preparaty trafią do sprzedaży, poddaje się je testom laboratoryjnym oraz terenowym. Dodatkowo przedsiębiorstwo współpracuje ze Szwajcarskim Instytutem Zdrowia Publicznego (TPH) i Instytutem Medycyny Tropikalnej w Antwerpii (ITMA). Artykuły na komary i kleszcze wyróżniają się ponadto opatentowaną formułą. Nadają się do stosowania w krajach o klimacie umiarkowanym i tropikalnym.

    Mugga – spray, balsam i roll-on

    Marka oferuje kosmetyki Mugga w różnych cenach. Produkty posiadają w swoim składzie naturalne olejki roślinne oraz substancję aktywną DEET. Składnik czynny został odkryty w 1946 r. Stosowano go wówczas w celu zabezpieczenia żołnierzy zasilających amerykańską armię. Obecnie asortyment produktów obejmuje preparaty dla dzieci i dorosłych. Do flagowych repelentów zalicza się Mugga Strong Roll-on DEET 50%, preparat przeciw komarom, kleszczom i meszkom. Portfolio obejmuje również balsam kojący na ukąszenia owadów Mugga. Stosuje się go w celu łagodzenia podrażnień oraz świądu skóry.