Multi-Mam Lanolina, maść pielęgnacyjna do brodawek, 30 ml

Maść pielęgnacyjna do brodawek z lanoliną, ma właściwości lecznicze.

Dostępny
35,09

O produkcie: Multi-Mam Lanolina, maść pielęgnacyjna do brodawek, 30 ml

100009784

Opis

Lanolina Multi-Mam to starannie oczyszczony tłuszcz z wełny posiadający potwierdzone właściwości lecznicze. Chroni okolice sutka przed karmieniem i w jego trakcie, zastępując i uzupełniając naturalnie występujące w skórze lipidy. Lanolina Multi-Mam stanowi środek higieny osobistej.

Właściwości

Kosmetyk Multi-Mam Lanolina bazuje na najczystszym, naturalnym wosku pozyskiwanym w czasie czyszczenia wełny owczej. W składzie produktu znajduje się wysokiej jakości hipoalergiczna, bezwodna lanolina klasy medycznej, która doskonale sprawdza się przy pielęgnacji sutków matek karmiących. Surowiec ten jest całkowicie bezpieczny i nie stwarza zagrożenia dla dziecka nawet w przypadku połknięcia.

Lanolina to środek wykorzystywany do ochrony brodawek od wielu lat. Ten oczyszczony i naturalny tłuszcz z wełnypomaga uzupełniać naturalnie występujące w skórze lipidy utracone podczas karmienia. W ten sposób wpływa na zmniejszenie bólu i pękania naskórka. Wspomaga kojenie podrażnień i przywracanie optymalnego komfortu. Sprzyja zmiękczaniu i ujędrnianiu skóry oraz przywracaniu jej pierwotnych funkcji barierowych.

Dla zachowania jak najwyższej jakości surowca zrezygnowano z dodawania do produktu Multi-Mam Lanolina jakichkolwiek dodatków.

Jak działa Multi-Mam Lanolina?

Lanolina zawarta w kosmetyku pomaga utrzymać brodawki sutkowe w dobrej kondycji. Wspiera pielęgnację i regenerację naskórka.

Jak stosować Multi-Mam Lanolina?

Stosuj krem po każdym karmieniu piersią i zawsze wtedy, gdy odczuwasz taką potrzebę.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Multi-Mam Lanolina?

Nie ma danych do co ewentualnych przeciwwskazań do stosowania kosmetyku.

Z czym nie łączyć Multi-Mam Lanolina?

Producent nie informuje o ewentualnych interakcjach z innymi wyrobami.


Skład INCI

Najczystszy, naturalny wosk otrzymywany podczas czyszczenia wełny owczej, bez żadnych dodatków


Jak stosować

Lanolinę Multi-Mam stosuj przez cały dzień, kiedy tylko występuje taka potrzeba. Optymalną ochronę da Ci zastosowanie jej bezpośrednio po karmieniu piersią.

Przeznaczenie

Pielęgnacja sutków matki karmiącej.

Pojemność

30 ml

Producent

Bioclin

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.