Mustela

  (100)

Mustela to francuska marka działająca od 1950 roku. Produkuje ekologiczne, naturalne kosmetyki do pielęgnacji skóry dla dzieci od pierwszych dni życia, przyszłych mam i całej rodziny.

Sortuj według

Mustela Bebe – produkty dla dzieci i niemowląt

Kosmetyki dla dzieci z linii Mustela Bebe mogą być stosowane już od pierwszego dnia życia, nawet przez wcześniaki. Są naturalne, bezpieczne i innowacyjne. Produkty takie jak Mustela sztyft odpowiadają na potrzeby skóry noworodków i dzieci. Sprawdzono je pod kontrolą dermatologów i pediatrów. Zobacz, jakie kosmetyki Mustela oferuje producent! Możesz samodzielnie skompletować kosmetyczny niezbędnik malucha albo zdecydować się na gotowy, przygotowany przez firmę Mustela zestaw wyprawkowy.

W asortymencie francuskiej marki nie zabrakło kosmetyków eliminujących ciemieniuchę. Produkty koją dyskomfort i swędzenie, a także ograniczają wydzielanie sebum. Kosmetyki Mustela na ciemieniuchę pomagają zapobiec nawrotom dolegliwości.

Mustela Maternite – kosmetyki dla przyszłych mam

Linia Mustela Maternite jest dedykowana kobietom w ciąży i po porodzie. Oferowane w ramach niej produkty bazują na naturalnych składnikach aktywnych. Stworzony przez markę Mustela krem na rozstępy dla kobiet w ciąży zapobiega pojawianiu się nieestetycznych zmian. Wzmacnia elastyczność skóry, łagodzi uczucie napięcia i zapewnia nawilżenie. Krem Mustela przeciw rozstępom pozostawia miękki naskórek. Można stosować go również podczas karmienia piersią.

Pielęgnacja skóry atopowej i ochrona przeciwsłoneczna

Marka oferuje też linię Mustela Stelatopia. Kosmetyki zawierają Avocado Perseose i destylat oleju słonecznikowego. Uzupełniają lipidy skóry skłonnej do atopii. Seria Mustela Sun Care to kosmetyki do opalania z filtrami mineralnymi i Avocado Perseose. Chronią skórę przed promieniowaniem UV i wzmacniają naturalną barierę zabezpieczającą naskórek. Produkty Mustela spf 50 można stosować u niemowląt od 3. miesiąca życia.