MyVita Kolagen Beauty żelki naturalne 120 sztuk

Marka: MYVITA
Dostępny
57,39

O produkcie: MyVita Kolagen Beauty żelki naturalne 120 sztuk

100056328

Opis

Odpowiednio zbilansowana ilość kolagenu w połączeniu z witaminami C, E i biotyną efektywnie wspomaga elastyczność skóry oraz korzystnie wpływa na kondycję włosów.


Właściwości

Naturalne składniki, zawarte w żelkach MyVita®, gwarantują wyborny smak oraz odpowiednią porcję witamin i innych składników odżywczych, wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Tabela

Dzienna porcja zawiera:
Kolagen 500 mg
Witamina C 48 mg - 60% RWS*
Witamina E 7,2 mg - 60% RWS*
Biotyna 2500 µg - 5000% RWS*
*RWS – referencyjna wartość spożycia


Skład

Składniki: syrop glukozowy, cukier, woda, kolagen, żelatyna, kwas L-askorbinowy, DL-alfa tokoferol, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, olej kokosowy, aromat truskawkowy, barwnik roślinny: antocyjany, D-biotyna, substancja glazurująca: wosk carnauba.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 żelki dziennie.

Przeznaczenie

Kolagen to niezwykle istotny składnik w organizmie. Stanowi blisko 30% zawartości wszystkich białek. Kolagen jest obecny w zębach, dziąsłach, kościach, włosach, skórze, paznokciach, a także w wieli narządach wewnętrznych. Jest elementem, który łączy ze sobą wszystkie komórki organizmu.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym piersią bez konsultacji z lekarzem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.

Producent

MyVita Rózga sp. j.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.