MyVita

  (17)

MyVita to firma założona w 2010 roku. Powstała w wyniku fascynacji medycyną naturalną i kulturą zdrowego trybu życia. Obecnie marka ma w swojej ofercie ponad 160 produktów – zdrową żywność, suplementy diety i kosmetyki naturalne.

Sortuj według

Suplementy diety i żywność funkcjonalna MyVita

Firma oferuje suplementy diety dla dzieci i dorosłych.  Są to m.in. preparaty witaminowe i mineralne, ekstrakty roślinne, naturalne kosmetyki oraz żywność funkcjonalna. Składniki wchodzące w skład takich produktów przechodzą badania na zawartość metali ciężkich i zanieczyszczeń mikrobiologicznych. MyVita została uhonorowana europejskim certyfikatem Jakość Roku 2020. Produkty MyVita bazują na naturalnych olejkach, składnikach roślinnych i mineralnych.

Wiele suplementów diety MyVita dostępnych w Dr. Max to produkty odpowiednie dla wegan. Nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. Firma nie stosuje składników modyfikowanych genetycznie. W skład dostępnych kosmetyków wchodzą m.in. oleje roślinne tłoczone na zimno pochodzące z polskich i zagranicznych upraw. Marka wykorzystuje także certyfikowane surowce APS BioGroup produkowane w Stanach Zjednoczonych i zarejestrowane w amerykańskim urzędzie federalnym. Powstają zgodnie z wymaganiami standardów HACCP i GMP.

Marka ma w swojej ofercie linię produktów MyVita Silver. To preparaty zawierające wyłącznie aktywne składniki bez sztucznych wypełniaczy, jak substancje przeciwzbrylające, wypełniające, barwniki czy stearynian magnezu. Wśród preparatów z tej serii można wyróżnić suplement diety MyVita Silver Cynk Chelat . Suplementy diety MyVita bazują na standaryzowanych ekstraktach roślinnych, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Niektóre z nich zawierają substancje pochodzenia zwierzęcego, jak olej z dorsza żyjącego w Atlantyku.

Certyfikowane, ekologiczne preparaty MyVita

Marka MyVita współpracuje z certyfikowanymi laboratoriami badawczymi, akredytowanymi przez Polskie Centrum Akredytacyjne na zgodność z normą EN ISO/17020:2004. Wiele produktów z asortymentu MyVita ma certyfikat ekologiczny PL-EKO-07-14907. W ich skład wchodzą substancje pochodzące z upraw, na których nie stosuje się nawozów i chemicznych środków ochrony roślin. Ceny produktów MyVita różnią się w zależności od wybranego preparatu i jego pojemności.