MyVita, Maca, sproszkowany korzeń Bio, 150g

Dostępny
20,50
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100014067

Maca pochodząca z kontrolowanych upraw ekologicznych. Certyfikat ekologiczny gwarantuje, że na żadnym etapie produkcji nie były używane chemiczne nawozy i sztuczne środki ochrony roślin.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Produkt może zawierać gluten, soje, orzechy arachidowe (i inne orzechy), sezam oraz gorczyce.


Producent

PRONESS
ul Nowogrodzka 17
59-220 Legnica

Skład

Składniki: sproszkowany korzeń pieprzycy peruwiańskiej (Lepidium  meyenii) pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Jak stosować

1 łyżkę wymieszać z wodą. Spożywać 2-3 razy dziennie. Maca idealnie nadaje się jako składnik koktajli.

TabelaWaga

150 g netto.

Właściwości

Pieprzyca peruwiańska (Lepidium meyenii) to jeden z naturalnych produktów zaliczanych do grupy tak zwanej super żywności, który zdobywa coraz  większą popularność na całym świecie. Maca, jak zwykło się nazywać Lepidium meyenii, to bulwiasta roślina pochodząca z peruwiańskiej części Andów. Powszechnie uważa się ją z jedną z najwyżej uprawianych roślin na świecie. Rdzenni mieszkańcy peruwiańskich Andów stosowali sproszkowany korzeń maca przy wielu dolegliwościach.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.