Nebu-Dose Baby, roztwór soli do inhalacji, 30 ampułek po 5 ml

Ampułki z roztworem soli, który wspiera oczyszczanie dróg oddechowych.

Dostępny
33,79

O produkcie: Nebu-Dose Baby, roztwór soli do inhalacji, 30 ampułek po 5 ml

100014792

Opis

Nebu-Dose Baby to 1,5% roztwór soli w postaci pojedynczych ampułek, bez konserwantów, przeznaczony do nebulizacji.


Właściwości

Nebu-Dose Baby to preparat dla osób, które borykają się z zapaleniem oskrzelików, mukowiscydozą, przewlekłą obturacyjną chorobą płuc i ostrym zapaleniem oskrzeli. Może być stosowany również jako nośnik dla innych produktów przeznaczonych do inhalacji. Preparat jest stosowany w celu ułatwienia usuwania śluzu zalegającego w oskrzelach. Zawiera składnik, który pomaga rozbić wiązania jonowe wydzieliny śluzowej, zmniejszając jej lepkość i elastyczność. Wspiera absorpcję wody z błony śluzowej i podśluzowej, co może przyczynić się do ograniczenia obrzęku ścianek dróg oddechowych.

Produkt Nebu-Dose Baby zawiera chlorek sodu (sól fizjologiczną). Substancja ta może pomóc oczyścić drogi oddechowe. Jest stosowana w celu rozrzedzenia zalegającej wydzieliny i usprawnienia funkcjonowania całego układu. Pomaga nawilżyć śluzówkę nosa. Substancja ta jest obojętna dla tkanek. 1,5-procentowy roztwór chlorku sodu umieszczono w jednorazowych, gotowych ampułkach, zawierających ilość preparatu odpowiadającą jednej porcji.

Preparat Nebu-Dose Baby nie powinien być stosowany w połączeniu z innymi lekami bez konsultacji z lekarzem. Produkt może być aplikowany przy użyciu dowolnego urządzenia do zabiegu, jakim jest nebulizacja. Ten wyrób medyczny jest przeznaczony dla dorosłych, dzieci oraz niemowląt. Do inhalacji powinno się używać 4-5 ml produktu lub inną ilość, zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy stosować uszkodzonych ampułek.

Jak działa Nebu-Dose Baby?

Wyrób medyczny Nebu-Dose Baby zawiera składniki, które wspierają walkę ze stanami zapalnymi i wydzieliną zalegającą w drogach oddechowych.

Kiedy brać Nebu-Dose Baby?

Preparat Nebu-Dose Baby może być stosowany w przypadku problemów związanych z układem oddechowym.

Jak długo można stosować Nebu-Dose Baby?

Producent nie wskazuje maksymalnego czasu stosowania preparatu Nebu-Dose Baby. Należy jednak przerwać stosowanie tego wyrobu medycznego, gdy pojawi się uporczywy kaszel lub skurcz oskrzeli.


Skład

Jałowy roztwór chlorku sodu 1,5%

Jak stosować

Preparat może być podawany przy użyciu dowolnego rodzaju nebulizatora. Zaleca się przestrzegania instrukcji użytkowania określonych przez producenta urządzenia. Do jednorazowej inhalacji używać 4 lub 5 ml roztworu, zgodnie z zaleceniami lekarza.

Przeznaczenie

NEBU-dose BABY do stosowania w terapii inhalacyjnej jest szczególnie zalecany dla pacjentów cierpiących na zapalenie oskrzelików, ostre zapalenie oskrzeli, mukowiscydozę oraz przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP). Preparat może być również stosowany jako nośnik dla innych leków przeznaczonych do inhalacji.

Ostrzeżenia

Nie stosować preparatu w połączeniu z innymi lekami bez konsultacji z lekarzem prowadzącym. W przypadku skurczu oskrzeli lub uporczywego kaszlu należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem. Nie stosować po upływie terminu wartości. Nie używać w przypadku uszkodzenia ampułki. Produkt nie zawiera konserwantów. Nie stosować preparatu w połączeniu z innymi lekami bez konsultacji z lekarzem prowadzącym.

Waga

Objętość netto 150 ml (30 ampułek po 5 ml).

Dystrybutor

SOLINEA SP. Z O.O.

Producent

Solinea Sp. z o.o. Sp. K.
Elizówka 65, Hala I
21-003 Ciecierzyn

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.