Nebu-Dose Baby, roztwór soli do inhalacji, 30 ampułek po 5 ml

Dostępny
28,03

O produkcie

100014792

NEBU-dose BABY to 1,5% roztwór soli w postaci pojedynczych ampułek, bez konserwantów, przeznaczony do nebulizacji.

Właściwości

Nebu-dose BABY to roztwór do inhalacji wspomagający proces samooczyszczania się górnych dróg oddechowych. Dzięki hipertonicznemu stężeniu chlorku sodu roztwór działa obkurczająco, pozwalając na łatwiejsze usunięcie wydzieliny na zewnątrz. Preparat jest łagodny i bezpieczny, dlatego może być stosowany u niemowląt, dzieci i dorosłych.

Skład

Jałowy roztwór chlorku sodu 1,5%

Jak stosować

Preparat może być podawany przy użyciu dowolnego rodzaju nebulizatora. Zaleca się przestrzegania instrukcji użytkowania określonych przez producenta urządzenia. Do jednorazowej inhalacji używać 4 lub 5 ml roztworu, zgodnie z zaleceniami lekarza.

Przeznaczenie

NEBU-dose BABY do stosowania w terapii inhalacyjnej jest szczególnie zalecany dla pacjentów cierpiących na zapalenie oskrzelików, ostre zapalenie oskrzeli, mukowiscydozę oraz przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP). Preparat może być również stosowany jako nośnik dla innych leków przeznaczonych do inhalacji.

Ostrzeżenia

Nie stosować preparatu w połączeniu z innymi lekami bez konsultacji z lekarzem prowadzącym. W przypadku skurczu oskrzeli lub uporczywego kaszlu należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem. Nie stosować po upływie terminu wartości. Nie używać w przypadku uszkodzenia ampułki. Produkt nie zawiera konserwantów. Nie stosować preparatu w połączeniu z innymi lekami bez konsultacji z lekarzem prowadzącym.

Waga

Objętość netto 150 ml (30 ampułek po 5 ml).

Producent

Solinea Sp. z o.o. Sp. K.
Elizówka 65, Hala I
21-003 Ciecierzyn

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.