Nefrocal, suplement diety, 60 tabletek

Dostępny
24,73
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100018178

Nefrocal w tabletkach to nowoczesny suplement diety przeznaczony dla osób dbających o zachowanie zdrowia układu moczowego.

Właściwości

Nefrocal wspiera wydalnicze funkcje nerek (ekstrakt z ziela skrzypu polnego). Wykazuje działanie moczopędne, dzięki czemu przyczynia się do ułatwienia wydalania wody z organizmu (ekstrakt z korzenia lubczyku). Pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej (magnez). Wspiera utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny (witamina B6).

Tabela

Składnik 2 tabletki % RWS*

Ekstrakt z liści borówki brusznicy Vaccinium vitis-idaea L,
  
w tym:
  
arbutyna - 5-7% DER 20:1

30 mg
  

  
1200 mg

---
  

  
---

Ekstrakt z ziela skrzypu polnego Equisetum arvense,
  
w tym:
  
krzem - 7% DER 10:1

45 mg
  

  
900 mg

---
  

  
---
Potas (w postaci cytrynianu) 300 mg 15%
Magnez (w postaci cytrynianu) 56,25 mg 15%
Ekstrakt z korzenia lubczyka Levisticum officinale 40 mg ---
Ekstrakt z liści rozmarynu Rosmarinus officinalis 60 mg ---
Witamina B6 1,4 mg 100%

Skład

Składniki: cytrynian potasu, cytrynian magnezu, substancja wypełniająca (celuloza), substancja wypełniająca (hydroksypropylometyloce-luloza), ekstrakt z liści rozmarynu lekarskiego (Rosmarinus officinalis), ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense), w tym: krzem - 7%, ekstrakt z korzenia lubczyka ogrodowego (Levisticum officinale), ekstrakt z liści borówki brusznicy (Vaccinium vitis-idaea L.), w tym: arbutyna - 5-7%, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja wypełniająca (sól sodowa karboksymetylocelulozy usiecio-wana), barwnik (dwutlenek tytanu), substancja przeciwzbrylająca (talk), trójglicerydy średniołańcuchowe, barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Jak stosować

Doustnie, przyjmować w trakcie lub po posiłku, najlepiej rano i wieczorem. Popić wodą.

Dzienne spożycie

Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu: 2 tabletki powlekane dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

58,8 g netto

Producent

LEK-AM
Ostrzykowizna 14A
Zakroczym

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.