Nenedent-baby do pierwszych ząbków - pasta do nauki pielęgnacji zębów, 20 ml

Dostępny
20,65

O produkcie

100003706

Nenedent-baby to pasta do nauki pielęgnacji pierwszych zębów z ksylitolem i żelem krzemowym dla niemowląt i dzieci między 6 a 24. miesiącem życia.

Skład INCI

Aqua, Hydrated Silica, Xylitol, Glycerin, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Aroma, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Disodium EDTA, Sodium Chloride.

Jak stosować

Osoba dorosła powinna ostrożnie nałożyć szczoteczkę na swój palec wskazujący lub mały palec. Przód masującej szczoteczki powinien znajdować się na opuszce palca. Na część masującą nałożyć pastę do nauki pielęgnacji ząbków nenedent-baby i ostrożnie okrężnymi ruchami czyścić pierwsze ząbki dziecka. Specjalny kształt szczoteczki umożliwia pełną kontrolę i wyczucie podczas stosowania. W ten naturalny i przyjazny sposób rodzice przygotowują dziecko do późniejszego, samodzielnego czyszczenia zębów.

Przeznaczenie

Pasta ta została opracowana specjalnie z myślą o pierwszych ząbkach uwzględniając to, że niemowlęta nie potrafią jeszcze prawidłowo wypluwać pasty.

Pojemność

20ml

Seria

Dentinox Gessellschaft

Dystrybutor

Miralex Sp. z o.o., ul. Św. Szczepana 25, 61-465 Poznań

Producent

Dentinox Gesellschaft

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.