NeoBianacid, 14 tabletek do ssania

Wyrób medyczny w formie tabletek do ssania, posiada przyjemny smak.

Wielkość opakowania - tabletki do ssania

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

21,88

Klienci kupili również

O produkcie: NeoBianacid, 14 tabletek do ssania

100013654

Opis

NeoBianacid Nadkwaśność i Refluks jest produktem na bazie roślinnych i mineralnych kompleksów molekularnych, który ma działanie ochronne, i więc łagodzące na błonę śluzową żołądkowo-przełykową, użyteczne do szybkiego łagodzenia pieczenia, bólu, uczucia nadkwaśności, czyli objawów typowych dla podrażnienia i dla zapalenia błony śluzowej.

Właściwości

Chroni błonę śluzową, łagodząc pieczenie.

Skład

Substancje takie, jak:
  • Poliprotect: Synergiczny kompleks molekularny polisacharydów i naturalnych minerałów Limestone i Nahcolite. Mianowany na zawartość polisacharydów (ciężar molekularny 20.000 Dalton) ≥ 7,6% (40 mg na tabletkę)
  • Frakcja flawonoidowa
  • Zawiera ponadto: cukier trzcinowy, gumę arabską, naturalny aromat miętowy.

Jak stosować

Zażywać jedną tabletkę w razie potrzeby, pozostawiając ją do powolnego rozpuszczenia w ustach.
W przypadku refluksu żołądkowo-przełykowego, zaleca się zażywanie jednej tabletki po głównych posiłkach i jednej wieczorem, przed pójściem spać. W przypadkach pieczenia i uczucia ciężkości, związanych z trudnościami w trawieniu (dyspepsja), zaleca się zażywanie jednej tabletki po posiłku. We wszystkich przypadkach, jeśli to konieczne, można zażywać tabletki kilka razy dziennie,również w małych odstępach czasowych.
Produkt może być zażywany również przez dzieci, począwszy od 6. roku życia, stosując takie same dawkowanie jak u dorosłych.
Produkt może być zażywany również przez długi czas.
Zaleca się zużycie produktu w ciągu 6 miesięcy od otwarcia butelki.
Po zażyciu zamknąć dokładnie butelkę.

Przeznaczenie

NeoBianacid Nadkwaśność i Refluks wskazany jest do rozwiązywania problemów związanych z nadkwaśnością żołądka, takich jak pieczenie, ból, refluks żołądkowo-przełykowy i zapalenie żołądka. Wskazany jest w leczeniu objawów związanych z dyspepsją (trudności w trawieniu), takich jak pieczenie, uczucie ciężkości i bębnica. NeoBianacid Nadkwaśność i Refluks może być używany profilaktycznie w sytuacjach, które mogą powodować podrażnienie błony śluzowej (zażywanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych / przeciwbólowych, okresy stresu psycho-fizycznego, przesilenia sezonowe, niewłaściwe odżywianie i styl życia). Produkt może być stosowany również w ciąży, podczas karmienia piersią i u dzieci powyżej 6. roku życia.NeoBianacid Nadkwaśność i Refluks jest produktem ze składnikami z upraw biologicznych, bezglutenowym, o przyjemnym smaku.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na którykolwiek ze składników. Jeśli objawy utrzymują się, należy zasięgnąć porady lekarza. Zaleca się zażywanie produktu w odstępie przynajmniej dwóch godzin od zażycia leków, zwłaszcza tetracyklin. Zawartość glicyryzyny, pochodzącej z lukrecji, jest mniejsza niż wartość,która mogłaby ewentualnie spowodować podniesienie ciśnienia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i światła. Trzymać z dala od dzieci. Okres ważności dotyczy produktu zamkniętego i właściwie przechowywanego.

Dystrybutor

ABOCA POLSKA SP. Z O.O.

Producent

Abocca

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.