NeoCapsiderm, maść rozgrzewająca, 30 g

Rozgrzewająca maść do masażu i stosowania na przemęczone mięśnie.

Dostępny
10,68

O produkcie: NeoCapsiderm, maść rozgrzewająca, 30 g

100003718

Opis

NeoCapsiderm to maść o działaniu rozgrzewającym i energetyzującym.

Właściwości

NeoCapsiderm charakteryzuje się intensywnym, odświeżającym zapachem, utrzymującym się na skórze po aplikacji. Dzięki odpowiedniej konsystencji maść dobrze się rozprowadza i łatwo wmasowuje. Efekt aplikacji jest trwały i nie ulega zmianie w trakcie stosowania.

NeoCapsiderm to maść przeznaczona do rozgrzewających terapii manualnych, do masażu oraz do stosowania przed lub po wysiłku fizycznym w stanach przemęczenia mięśni.NeoCapsiderm:

  • łagodzi dyskomfort towarzyszący bólowi mięśni, stawów i kręgosłupa
  • rozgrzewa i rozluźnia mięśnie, przygotowując je do wysiłku
  • pomaga likwidować zakwasy i eliminuje symptomy zmęczenia
  • daje uczucie przyjemnego odprężenia w trakcie masażu


Skład INCI

Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Oleum Terebinthinae, Paraffin, Camphor, Oleum Eucalypti, Capsicum Frutescens Resin, Vanillyl Butyl Ether

Jak stosować

Oczyszczoną powierzchnię skóry pokryć cienką warstwą maści i delikatnie wmasować. Stosować kilka razy dziennie. Pojawienie się czerwonego zabarwienia jest objawem naturalnego wzrostu ukrwienia. Nie używać na otwarte rany i w miejscach przerwania ciągłości skóry.

Przeznaczenie

Maść polecana szczególnie osobom starszym mającym problemy z układem mięśniowym i stawowym oraz aktywnym, uprawiającym sport i ciężko pracującym fizycznie. Zawarty w niej wyciąg z pieprzowca i kamfora działają rozgrzewająco, a obecne naturalne olejki eteryczne energetyzują i odprężają

Ostrzeżenia

Pojawienie się czerwonego zabarwienia skóry jest objawem naturalnego wzrostu jej ukrwienia. Na początku terapii można odczuwać mrowienie, pieczenie. Nie zaleca się stosowania gorącej kąpieli przed lub po aplikacji.Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.Chronić oczy przed kontaktem z maścią.Nie stosować w przypadku przerwania ciągłości skóry. Nie stosować u kobiet w ciąży i dzieci poniżej 7 lat. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed dziećmi.

Pojemność

30 g netto

DystrybutorProducent

Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A.
ul. Towarowa 47/51
61-896 Poznań

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.