NeoCapsiderm, maść rozgrzewająca, 30 g

Dostępny
11,09
Darmowa dostawa od 199,00 zł

O produkcie

100003718

NeoCapsiderm to maść o działaniu rozgrzewającym i energetyzującym.

*****

Skład INCI

Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Oleum Terebinthinae, Paraffin, Camphor, Oleum Eucalypti, Capsicum Frutescens Resin, Vanillyl Butyl Ether
*****

Dystrybutor


*****

Ostrzeżenia

Pojawienie się czerwonego zabarwienia skóry jest objawem naturalnego wzrostu jej ukrwienia. Na początku terapii można odczuwać mrowienie, pieczenie. Nie zaleca się stosowania gorącej kąpieli przed lub po aplikacji.Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.Chronić oczy przed kontaktem z maścią.Nie stosować w przypadku przerwania ciągłości skóry. Nie stosować u kobiet w ciąży i dzieci poniżej 7 lat. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed dziećmi.
*****

Pojemność

30 g netto
*****

Producent

Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A.
ul. Towarowa 47/51
61-896 Poznań
*****

Przeznaczenie

Maść polecana szczególnie osobom starszym mającym problemy z układem mięśniowym i stawowym oraz aktywnym, uprawiającym sport i ciężko pracującym fizycznie. Zawarty w niej wyciąg z pieprzowca i kamfora działają rozgrzewająco, a obecne naturalne olejki eteryczne energetyzują i odprężają
*****

Jak stosować

Oczyszczoną powierzchnię skóry pokryć cienką warstwą maści i delikatnie wmasować. Stosować kilka razy dziennie. Pojawienie się czerwonego zabarwienia jest objawem naturalnego wzrostu ukrwienia. Nie używać na otwarte rany i w miejscach przerwania ciągłości skóry.
*****

Właściwości

NeoCapsiderm charakteryzuje się intensywnym, odświeżającym zapachem, utrzymującym się na skórze po aplikacji. Dzięki odpowiedniej konsystencji maść dobrze się rozprowadza i łatwo wmasowuje. Efekt aplikacji jest trwały i nie ulega zmianie w trakcie stosowania.

NeoCapsiderm to maść przeznaczona do rozgrzewających terapii manualnych, do masażu oraz do stosowania przed lub po wysiłku fizycznym w stanach przemęczenia mięśni.NeoCapsiderm:

  • łagodzi dyskomfort towarzyszący bólowi mięśni, stawów i kręgosłupa
  • rozgrzewa i rozluźnia mięśnie, przygotowując je do wysiłku
  • pomaga likwidować zakwasy i eliminuje symptomy zmęczenia
  • daje uczucie przyjemnego odprężenia w trakcie masażu

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.