Magnez B6 Premium Dr.Max, 50 tabletek

Dostępny
17,99

O produkcie: Magnez B6 Premium Dr.Max, 50 tabletek

100053173

Opis

Magnez B6 Premium Dr. Max, 50 tabletek to suplement diety zawierający wysoko przyswajalny magnez.


Właściwości

Produkt zawiera magnez w postaci wysoko przyswajalnej, organicznej formy cytrynianu oraz witaminę B6. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni. Magnez i witamina B6 pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.


Tabela

Kazda tabletka zawiera Zawartosc/
1 tabl.
Zawartosc/
2 tabl.
% RWS*/
1 tabl.
% RWS*/
2 tabl.
Magnez 100 mg 200 mg 26,6 53,3
Witamina B6 2 mg 4 mg 142,8 285,7

*Referencyjna wartość spożycia.


Skład

Składniki: Sole magnezowe kwasu cytrynowego, substancja zagęszczająca (celuloza mikrokrystaliczna), stabilizator (poliwinylopirolidon), skrobia (kukurydziana), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), chlorowodorek pirydoksyny.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 tabletki.


Ostrzeżenia

Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona z boku opakowania. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceuta przed przyjęciem produktu.


Waga

Masa netto: 49,8 g


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław


Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.