Nie chrap!, spray do gardła, 30 ml

Spray do gardła wzmacniający tkanki miękkie, wycisza odgłos chrapania.

Dostępny
21,69

O produkcie: Nie chrap!, spray do gardła, 30 ml

100003788

Opis

Spray do gardła likwidujący nieprzyjemne odgłosy chrapania.

Właściwości

Nie chrap spray to wyrób medyczny dla osób borykających się z problemem, jakim jest chrapanie. W składzie znalazły się między innymi takie składniki aktywne jak: prawoślaz, symbio®solv XC, betaina, kwas cytrynowy, olejki eteryczne (lawendowy, miętowy, eukaliptusowy, szałwiowy). Są to substancje, które:

  • pomagają nawilżyć tkanki miękkie gardła,
  • przyczyniają się do wzmocnienia tkanek miękkich gardła,
  • pozostawiają w ustach przyjemny, odświeżający smak.

Składniki aktywne przyczyniają się do zwiększenia napięcia podniebienia miękkiego oraz tkanek miękkich gardła, co przekłada się na rozszerzenie dróg oddechowych. To z kolei pomaga wyeliminować uporczywe odgłosy chrapania. Preparat Nie chrap spray jest wygodny w użyciu. Został zamknięty w buteleczce ze specjalnym aplikatorem, który dotarcie do tylnej ściany gardła. Ma pojemność 30 ml.

Jak działa Nie chrap?

Nie chrap spray to wyrób medyczny, który bazuje na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego. Są to substancje pośrednio przyczyniające się do zredukowania drgań wywołujących dźwięki chrapania.

Jak stosować Nie chrap?

Wyrób medyczny Nie chrap spray stosuj zgodnie z zaleceniami lekarza. Tylną ścianę gardła spryskaj 1-2 razy. Aplikuj przed pójściem spać. Pamiętaj, aby po nałożeniu preparatu wstrzymać się od jedzenia i picia.

Jak często stosować Nie chrap?

Nie chrap spray stosuj każdego dnia – zawsze, gdy kładziesz się spać. Jakie są przeciwwskazania do stosowania Nie chrap? Nie stosuj wyrobu medycznego Nie chrap spray w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Czy stosowanie Nie chrap w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Producent nie podaje informacji odnośnie do bezpieczeństwa stosowania tego wyrobu w okresie ciąży i laktacji. Jeśli spodziewasz się dziecka lub karmisz je, przed zastosowaniem zasięgnij porady lekarskiej w sprawie ewentualnych przeciwwskazań.

Jakie skutki uboczne może mieć stosowanie Nie chrap?

Nie ma informacji dotyczących ewentualnych skutków ubocznych wywoływanych przez ten wyrób medyczny. Jeśli pojawią się niepokojące objawy, najlepiej skonsultować się z lekarzem.


Skład

Olejki eteryczne – eukaliptusowy, lawendowy, miętowy, szałwiowy,symbiosolv XC, prawoślaz, betaina, gliceryna, glikol propylenowy, sacharynian sodu, kwas cytrynowy, sorbinian potasu, etanol, woda oczyszczona.

Jak stosować

Spryskać tylną ścianę gardła 1-2 razy.

Dzienne spożycie

Stosować przed snem.
Po zaaplikowaniu nie należy jeść i pić (w przeciwnym wypadku należy spray zastosować ponownie).
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

PrzeznaczenieOstrzeżenia

Nie stosować przy nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować po upływie terminu ważności. Należy zapobiegać przypadkowemu dostaniu się do oczu.

Waga

30 ml netto

Dystrybutor

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne "PROLAB" Sp.z o.o.
Przemysłowa 3
89-100 Nakło n/Notecią

Producent

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne "PROLAB" Sp.z o.o.
Paterek ul.Przemysłowa 3
89-100 Nakło n/Notecią

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.