Nisita, maść do nosa, 10 g

Chroni błonę śluzową nosa przed wysychaniem i poprawia oddychanie.

Dostępny
15,95

Klienci kupili również

O produkcie: Nisita, maść do nosa, 10 g

100007934

Opis

Nisita maść do nosa stosowana w przypadku suchej błony śluzowej nosa.

Właściwości

W celu zapobiegania: chroni błonę śluzową nosa przed wysychaniem w przypadku suchego powietrza nie dopuszcza do kontaktu substancji drażniących z błoną śluzową nosa.

W celu stosowania w leczeniu:nawilża błonę śluzową nosa rozluźnia zaschniętą wydzielinę wspomaga leczenie przeziębień u niemowląt i dzieci poprawia oddychanie przez nos i dlatego może ograniczać chrapanie.

Przy przebytej operacji:wspomaga regenerację błony śluzowej nosa uszkodzonej w przypadku przeziębienia, krwawienia z nosa lub po operacji.


Skład

100 g maści zawiera 2,8 g chlorku sodu i 7,2 g wodorowęglanu sodu.Inne składniki: alkohole wełny, olejek cytrynowy, miękka biała parafina, triglicerydy średniołańcuchowe, parafina ciekła, alkohol cetostearylowy.

Jak stosować

W przypadku suchego, podrażnionego nosa, kilka razy dziennie nałożyć maść Nisita.

1 cm maści wycisnąć w ten sposób, żeby końcówka tubki znalazła się głęboko w otworze nosowym. Przycisnąć tubkę i delikatnie masując równomiernie rozprowadzić maść na błonie śluzowej nosa.

Maść Nisita® może być też wprowadzona do wnętrza nosa za pomocą patyczka kosmetycznego. Czynność można powtórzyć kilka razy dziennie, szczególnie przed snem.


Przeznaczenie

Nisita maść do nosa stosuje się w przypadku suchej błony śluzowej nosa:jako leczenie uzupełniające w przypadku zatkanego nosa np. przy przeziębieniu w celu oczyszczania i nawilżania błony śluzowej nosa np. przy suchym powietrzu w celu usunięcia zaschniętej wydzieliny z nosa.Jest przeznaczona dla dorosłych, dzieci i niemowląt.

Waga

10 g

Dystrybutor

SALVEO POLAND SP. Z O.O.

Producent

Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.