No-Spa

  (6)

Marka No-Spa należy do międzynarodowej firmy farmaceutycznej Sanofi. Oferuje leki rozkurczowe z drotaweryną pomocne w łagodzeniu różnych rodzajów bólu brzucha, m.in. bólów menstruacyjnych. Sprawdź, jakie produkty No-Spa znalazły się w aptece.

Sortuj według

  No-Spa – działanie preparatów

  Produkty No-Spa zawierają chlorowodorek drotaweryny o działaniu rozkurczowym. Preparaty redukują skurcz mięśni gładkich, eliminując przyczynę dolegliwości bólowych. Leki z oferty marki można z powodzeniem zastosować na bóle miesiączkowe, zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie miedniczek nerkowych czy kamicę dróg żółciowych i nerek. Produkty No-Spa pomogą też na wzdęcia i inne dolegliwości jelitowe.

  Drotaweryna szybko i całkowicie wchłania się po podaniu doustnym, mogąc skutecznie łagodzić ból różnego pochodzenia zlokalizowany w obszarze jamy brzusznej i macicy. Co ważne, preparaty No-Spa mają przystępną cenę, dlatego są dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto chce uzupełnić domową apteczkę.

  Produkty w ofercie marki No-Spa

  No-Spa tabletki w swoim podstawowym wariancie może być stosowana m.in. na zapalenie pęcherza moczowego, kamicę nerek i dróg żółciowych. Lek przyniesie ulgę w przypadku bolesnego miesiączkowania czy zespołu jelita drażliwego. Czy No-Spa nadaje się dla dzieci? Tak – lek można podawać pociechom od 6 roku życia.

  W przypadku podstawowej wersji preparatu No-Spa dawkowanie wygląda następująco: dorośli mogą przyjąć 3-6 tabletek na dobę w 2-3 dawkach podzielonych; dzieci powyżej 12 lat – 2-4 tabletek dziennie w dawkach podzielonych; dzieci od 6 do 12 lat – 2 tabletki na dobę w 2 dawkach podzielonych. Na silny ból brzucha pomoże No-Spa Max tabletki. W porównaniu z podstawową formą preparatu lek zawiera podwójną dawkę drotaweryny. No-Spa Comfort tabletki ma z kolei postać nowoczesnych tabletek powlekanych. Otoczka poprawia smak leku i ułatwia jego przyjmowanie.