Nordisept porost z witaminą C, suplement diety, smak czarnej porzeczka, 32 pastylki do ssania

Dostępny
16,79

O produkcie: Nordisept porost z witaminą C, suplement diety, smak czarnej porzeczka, 32 pastylki do ssania

100015560

Opis

Nordisept to preparat zawierający wyciąg z porostu islandzkiego (Cetraria islandica L.) oraz witaminę C.

Właściwości

Nordisept to preparat zawierający wyciąg z porostu islandzkiego (Cetraria islandica L.) oraz witaminę C. Porost islandzki, zwany także płucnicą islandzką, dzięki związkom śluzowym i polisacharydom, powleka błony śluzowe gardła, krtani i strun głosowych. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Tabela

Dzienna porcja zawiera: dla dzieci od 6-go do 12-go roku życia(3 pastylki) dla młodzieży i osób dorosłych(6 pastylek)
Ekstrakt z porostu islandzkiego 240 mg 480 mg
Witamina C 36 mg (45%*) 72 mg (90%*)

*% referencyjnej wartości spożycia

Skład

składniki: cukier, syrop glukozowy, ekstrakt z porostu islandzkiego (Cetraria islandica L.), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, L-askorbinian sodu, zagęszczony sok z owoców czarnej porzeczki w proszku, naturalny aromat czarnej porzeczki z innymi naturalnymi aromatami, barwnik: koszenila.

Jak stosować

Zaleca się ssać pastylkę do całkowitego jej rozpuszczenia.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dzieci od 6-go do 12-go roku życia – ssać 1 pastylkę trzy razy dziennie; młodzież i osoby dorosłe – ssać 1 pastylkę 6 razy dziennie. Zaleca się ssać pastylkę do całkowitego jej rozpuszczenia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 6 roku życia.

Ostrzeżenia

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

masa netto: 112 g

Producent

Oleofarm Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.