Nosonek, spray do nosa olejem sezamowym, 15 ml

Dostępny
17,20

O produkcie

100022269

Roztwór do nosa jest olejem sezamowym, nie zawierającym środków konserwujących i zawierającym 100% naturalnych składników.

Właściwości

Produkt NOSONEK Olej Sezamowy roztwór do nosa jest olejem sezamowym, nie zawierającym środków konserwujących i zawierającym100% naturalnych składników. Jest odpowiedni do stosowania przy suchości błony śluzowej nosa. Pokrywa tkanki oraz łagodzi podrażnienia, pieczenie i uczucie swędzenia. Dzięki właściwościom nawilżającym może być stosowany do zapobiegania suchości błony śluzowej nosa. Olej sezamowy zapewnia długotrwałe działanie ochronne

Skład

Czysty olej sezamowy, naturalne tokoferole

Jak stosować

Zdjąć zatyczkę ochronną, delikatnie włożyć końcówkę aplikatora do otworu nosowego i nacisnąć pompkę, by rozpylić dozę produktu. Czynność powtórzyć dla drugiego otworu nosowego. Delikatnie ścisnąć nozdrza. Przed pierwszym użyciem może być konieczne 1-2-krotne naciśnięcie pompki, aby roztwór znalazł się w aplikatorze. W razie wystąpienia skutków ubocznych należy przerwać stosowanie produktu i zasięgnąć porady lekarskiej

Dzienne spożycie

Dorośli i dzieci od trzeciego roku życia: Stosować od 2 do 6 aplikacji dziennie do każdego otworu nosowego lub w zależności od potrzeb.

Ostrzeżenia

Nie stosować po upływie daty ważności podanej na opakowaniu i buteleczce. Produktu nie należy stosować po upływie miesiąca od pierwszego użycia.- Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować produktu w razie podejrzenia uczulenia na jakikolwiek składnik. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Waga

15 ml netto

Producent

Av. Universitat Autónoma, 13 Parc Tecnológic del Vallés 08290 Cerdanyola del Vallès BARCELONA - HISZPANIA

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.