Novama Free, termometr bezdotykowy

Marka: NOVAMA

Termometr bezdotykowy pozwala na mierzenie temperatury bez dotykania.

Dostępny
111,60

O produkcie: Novama Free, termometr bezdotykowy

100008794

Opis

Nvama Free, bezdotykowy termometr, 1 sztuka

Właściwości

Dokładny rzetelny wynik otrzymujemy już po 1 sekundzie, co pozwala nam na szybką diagnostykę. W Novama Free zastosowano system alarmowy, uaktywniający się wyłącznie przy mierzeniu temperatury ciała ( termometr ma również możliwość mierzenia temperatury obiektów, płynów, pomkarmów). Alarm gorączki włącza się powyżej 38°C, dioda pod ekranem zostaje podświetlona na czerwono, a na ekranie pojawia się ikona smutnej buzi. Termometr wskazując prawidłową temperaturę wyświetli na ekranie ikonę uśmiechniętej buzi i żaden alarm nie zostanie uaktywniony.

Kontrola temperatury płynów, pokarmów, pomieszczeń i kąpieli
Ta funkcja doskonale sprawdzi się, jeśli w domu mamy niemowlę i małe dzieci. Zamiast kupować kilka termometrów z różnym przeznaczeniem, jeden do posiłków, inny do kąpieli etc. Wystarczy wybrać Novama Free i jednym tremometrem kontrolować temperaturę pokarmów, płynów, kąpieli oraz pomieszczeń.

Pamięć 30 pomiarów
Funkcja pamięci pomiarów, jest szczególnie przydatna, gdy potrzebujemy podać lekarzowi wyniki temperatury swojej lub dziecka. W trakcie choroby, sprawdzamy temperaturę często, również w nocy i nie zawsze mamy możliwość zapisania uzyskanego wyniku. Czasem płaczące dziecko uniemożliwia wykonywanie jakichkolwiek czynności, pamięć w termometrze sprawdzi się w takich chwilach doskonale.

Tryb nocny - wyciszenie termometru
Terometr Novama Free jest przyjazny mamie i dziecku, a tryb nocny umożliwia wyciszenie sygnałów dźwiękowych termometru i mierzenie temperatury śpiącego chorego bez ryzyka, że dźwięk zakończenia pomiaru lub alarmu gorączki obudzi go. Ekran termometru ma również możliwość podświetlenia ekranu, dzięki temu nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu, czy też w nocy bez zapalania światła, możemy mierzyć temperaturę.

Tabela

Gwarancja 2 lata

Zasilanie Baterie

Kolor biały

Wymiary 12,8 x 4,5 x 3,9 Cm

Waga urządzenia 80 g bez baterii

Dokładność pomiaru 36ºC ~39ºC ±0,2ºC

Zakres pomiaru 36 °C - 39 °C: poza tym zakresem ± 0,2 °C

Czas pomiaru 1 sekunda

Podziałka na wyświetlaczu 0,1°C

Pamięć urządzenia 30 pomiarów


Skład

Do Novama Free dołączono, baterie AAA 1,5 V, kartę gwarancyjną i instrukcję obsługi w języku polskim.

Przeznaczenie

Termometr bezdotykowy do szybkiego i pewnego pomiaru temperatury zarówno u dzieci jaki i dorosłych.

Dystrybutor

Novama Cloud S.A.
ul. Traktorowa 143,
Łódź


Producent

AViTA Corporation

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.