Novama

  (38)

Novama to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji sprzętu medycznego do opieki farmaceutycznej. Tworzy akcesoria do użytku domowego i profesjonalnego. Ma w swojej ofercie urządzenia dla osób starszych, dzieci i dorosłych.

Sortuj według

Sprzęt medyczny Novama do domu i placówek medycznych

Marka Novama oferuje pulsoksymetry, testy diagnostyczne, inhalatory, aspiratory, termometry, analizatory krwi, nebulizatory, irygatory, szczoteczki soniczne oraz ciśnieniomierze automatyczne i zegarowe. To również sprzęt medyczny dla dzieci – modele dla najmłodszych wyposażono w końcówki o mniejszych rozmiarach. Produkty Novama mają oznaczenie jakości CE i powstają zgodnie z normami ISO 9001 i ISO 134855.

Urządzenia dla osób z nadciśnieniem mają kliniczną dokładność ESH, co oznacza, że wyniki przeprowadzanych pomiarów są zgodne z normami Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego. Niektóre akcesoria medyczne Novama wyposażono natomiast w funkcję alarmu, przypominającego o wykonaniu pomiarów o konkretnych porach dnia. Firma ma w swojej ofercie także sprzęt z kliniczną walidacją do użycia podczas ciąży. Wiele urządzeń pomiarowych Novama wyposażono w czytelny wyświetlacz przedstawiający wyniki badania. Niektóre z nich, jak termometr Novama Free, pozwalają wykonywać pomiary bezdotykowo.

Urządzenia do kontroli parametrów ciała Novama

Do sprzętów medycznych Novama dostępnych w Dr. Max dołączono wszystkie akcesoria niezbędne do przeprowadzenia pomiarów lub podania leków. To maski dla dzieci i dorosłych, końcówki do nosa (w przypadku nebulizatorów) czy filtry. Marka oferuje także elementy wymienne do swoich urządzeń. Sprzęt Novama ma przystępne ceny i podlega gwarancji producenta.

Novama ma w swojej ofercie także linię produktów do teleopieki. Pozwalają one na monitorowanie stanu zdrowia pacjenta na odległość. Dane zbierane przez opaski są zbierane i przesyłane poprzez sieć GSM na serwer, na którym jest zainstalowana specjalna aplikacja. Dzięki niej lekarze i bliscy osoby starszej lub przewlekle chorej mają dostęp do informacji o stanie zdrowia pacjenta i mogą szybko reagować na wszelkie nieprawidłowości. Marka oferuje pakiety teleopieki na okres od 1 miesiąca do 12 miesięcy. W skład zestawu wchodzą karty SIM pasujące do opasek Novama.