Novama Pingo, elektryczny aspirator do nosa z melodyjkami, 1 sztuka

Marka: NOVAMA
Dostępny
92,99

O produkcie

100008868

Aspirator Pingo to prosty w użyciu odciągacz kataru, który dzięki swoim zaletom sprawdzi się w każdym domu.

Właściwości

Aspirator nie wymaga zasilania prądem stałym. Lekki i cichy, nadaje się do stosowania w nocy, nawet gdy dziecko śpi. Nie wymaga kupowania materiałów eksploatacyjnych takich jak jednorazowe zbiorniczki, kapturki, pojemniczki.

Urządzenie ma ergonomiczny kształt, co ułatwia trzymanie aspiratora w prawidłowej pozycji, dzięki temu sposób aplikacji jest intuicyjny i bezpieczny.

Końcówki aspiratora umożliwiają dopasowanie zarówno do rodzaju kataru, jak i wieku dziecka (rozmiaru nozdrzy) - dzięki temu możliwe jest skuteczne odsysanie i prawidłowe uszczelnienie nawet w przypadku gęstego, uciążliwego kataru. Końcówki większe zalecane są dla starszych dzieci, w przypadkach kiedy katar ma gęstą wydzielinę. Końcówki mniejsze wykorzystujemy u młodszych dzieci, kiedy wydzielina z nosa jest rozwodniona i ciekła.

Aplikacja podciśnienia może mieć charakter przerywany lub ciągły. Sposób odsysania, jego długość i charakter mogą być dopasowane do chwilowych potrzeb: ciągła praca pozwala dokończyć odsysanie. W przypadkach kiedy dziecko źle się poczuje w każdej chwili można przerwać odsysanie.

Aspirator NOVAMA PINGO został zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach, aby ograniczyć nieprzyjemne doznania. Aspirator ma możliwość pocieszyć, ,,zająć" dziecko melodią, jedną z wybranych 12 utworów. Wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania muzyki (przycisk z nutką), można również wyłączyć tą funkcję np. w nocy.

Tabela

Gwarancja3 lata
ZasilanieBaterie
Waga urządzenia146 g
Wymiary9,8 x 4,5 x 14,3 cm
Dodatkowe informacjemoc ssąca: 450 mmHg (60 kPa), ciśnienie 75-80 dB, materiał końcówki ssącej: silikon
Skład zestawuaspirator, 2 końcówki do nosa, 2 baterie typu AA, karta gwarancyjna, instrukcja w języku polskim.
Dodatkowe akcesoriaKońcówka do nosa o małej średnicy ( odpowiednia dla mniejszych dzieci), końcówka do nosa o większej średnicy.

Producent

Novama

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.