NOW Foods

  (71)

NOW Foods to amerykańska marka powstała w 1968 r. Jej inicjator, chemik Elwood Richard, interesował się wpływem żywności na samopoczucie i wydolność fizyczną. Pragnął, by zdrowe produkty były dostępne w przystępnej cenie. To skłoniło go do założenia własnej działalności.

Sortuj według

NOW Foods – czym wyróżniają się suplementy tej marki?

Suplementy NOW Foods zawierają substancje aktywne o wysokiej biodostępności. Pozyskuje się je z ekologicznych upraw. Producent zwraca też uwagę na właściwe przechowywanie i przetwarzanie surowców.  W skład preparatów wchodzą wyciągi z roślin, witaminy, minerały, kwasy Omega-3, lecytyna. NOW Foods dysponuje rozbudowanym zapleczem badawczo-rozwojowym, a podczas tworzenia receptur angażuje specjalistów z zakresu żywienia. Firma Now kładzie ponadto ogromny nacisk na bezpieczeństwo. Wytwarzane suplementy przechodzą restrykcyjne kontrole jakości i są zgodne z unijnymi normami.

Suplementy NOW Foods – sprawdź asortyment produktów!

W aptece znajdują się witaminy i suplementy NOW Foods w różnych cenach. Oferujemy produkty zawierające składniki wspierające układ nerwowy, mięśniowy, a także wspomagające koncentrację i pamięć. Zainteresowaniem cieszy się m.in. suplement diety NOW Foods Cascara Sagrada z korą szakłaka amerykańskiego o działaniu tonizującym układ pokarmowy. Chętnie wybierany jest też suplement diety Now Food Lecithin z naturalną lecytyną. Składnik ten wspomaga procesy myślowe i pozytywnie wpływa na zdolność zapamiętywania i kojarzenia faktów.