Now Foods Andrographis Extract, suplement diety, 90 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

38,60
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100016584

Now Foods Andrographis Extract to suplement diety zawierający 400 mg ekstraktu z Andrographis (Andrographis paniculata).

Właściwości

Andrographis to zioło tradycyjnie stosowane przez zielarzy w Chinach, Indiach i w Azji Południowo-Wschodniej. Najnowsze badania naukowe wskazują, że czynne substancje zawarte w Andrographis, tak zawane andrografolidy, mogą mieć własności immunomodulacyjne. Badania kliniczne sugerują, że ekstrakty z Andrographis mogą przyczynić się do wspomagania prawidłowej reakcji immunologicznej

Tabela

Wartość odżywcza 1 kapsułka
Ekstrakt z Andrographis (Andrographis paniculata) (części nadziemne) (min. 10% andrografolidów) 400 mg

Skład

Składniki: Ekstrakt z Andrographis (Andrographis paniculata), celuloza (kapsułka), mąka ryżowa, sole magnezowe kwasów tłuszczowych pochodzenia roślinnego (subst. przeciwzbrylająca) oraz krzemionka (subst. przeciwzbrylająca).

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:1 kapsułka 2-3 razy dziennie

Ostrzeżenia

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.

Po otwarciu przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępnym dla małych dzieci.

Kobiety ciężarne, karmiące oraz biorące pod uwagę możliwość zajścia w ciążę, przed stosowaniem tego preparatu powinny zasięgnąć porady lekarza.

Umieszczony wewnątrz pakiecik służy utrzymaniu świeżości produktu i jest niejadalny. Należy przechowywać w słoiczku.

Producent

NOW FOODS
S Glen Ellyn Road
Bloomingdae

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.