Nutraxin

  (2)

Nutraxin to polska marka suplementów diety stworzona przez Biota Pharma, firmę farmaceutyczną działającą na rynku od 2019 roku. W jej ofercie można znaleźć szereg ziołowych produktów do pielęgnacji włosów i skóry głowy, w tym m.in. preparaty Nutraxin, których składniki poprawiają kondycję włosów.

Sortuj według

Nutraxin – suplementy diety dla zdrowia włosów, skóry, kości i stawów

Biota Pharma specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości kosmetyków i dermokosmetyków na bazie ziół oraz wód termalnych. Ze względu na zróżnicowany skład preparaty te przyczyniają się m.in. do zahamowania nadmiernego wypadania włosów i regulacji produkcji sebum. W trosce o prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu Biota Pharma stworzyła również linię suplementów diety Nutraxin, które dostępne są w formie hydrolizowanego kolagenu morskiego do picia.

Niezaprzeczalnym atutem suplementu diety Nutraxin Beauty Gold Collagen kolagen typu morskiego jest rewolucyjna formuła na bazie soku z pigwy, który połączony został z naturalnymi składnikami występującymi w organizmie człowieka, w tym m.in. z koenzymem Q10, L-karnityną i kwasem hialuronowym. Składniki te mają na celu wspierać zdrowie skóry od wewnątrz, dbając przy tym o jej prawidłowe nawilżenie, ujędrnienie i ochronę przeciwstarzeniową.

Suplement diety Nutraxin – wysoka skuteczność płynąca z natury

Skład suplementu diety Nutraxin Beauty Gold Collagen wzbogacony został o biotynę, której celem jest ochrona skóry przed uszkodzeniami i podrażnieniami, jak również o witaminę C, która odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie skóry oraz stymulację produkcji kolagenu. Ważną rolę odgrywa tu również główny składnik, czyli hydrolizowany kolagen, który zwiększa gęstość skóry i przywraca jej młodzieńczy wygląd. Suplement diety Nutraxin dostępny jest w formie małych buteleczek z płynem o smaku truskawkowym, które mogą być przyjmowane wyłącznie przez osoby dorosłe.

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja skóra, włosy i paznokcie odzyskały zdrowy, promienny wygląd, a kości i stawy stały się mocniejsze? Składniki znajdujące się w suplementach diety pomogą przy niedoborach składników odżywczych. Preparaty wyróżnia przyjemny smak i naturalna formuła.