Nutridrink

  (27)

Nutridrink to marka obecna na rynku od ponad 120 lat. Zajmuje się produkcją płynnych preparatów pełnowartościowych dla osób potrzebujących dodatkowego wsparcia w chorobie. Produkty Nutridrink są obecnie dostępne w ponad 120 krajach, na 5 kontynentach.

Sortuj według

Płynne preparaty odżywcze Nutridrink dla dzieci i osób chorych

Nutridrink to płynne preparaty odżywcze przeznaczone do picia. Zawierają wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu we właściwych proporcjach. To białko, tłuszcze, węglowodany, minerały i witaminy. Preparaty Nutridrink mają małą objętość. Są dostępne w różnych wersjach smakowych – waniliowej, truskawkowej, czekoladowej, owocowej i neutralnej. Produkty tej marki mogą zastąpić standardowe posiłki lub stanowić ich uzupełnienie. Jedno opakowanie Nutridrink dostarcza 300 kcal.

Produkty do żywienia medycznego w chorobie Nutridrink dostępne w Dr. Max powstają zgodnie z procedurami produkcji żywności dla niemowląt i dzieci oraz normą HACCP. Wyroby tej marki powstają z myślą o najmłodszych oraz osobach chorych. Mogą być stosowane przez pacjentów, którzy nie są w stanie dostarczyć swojemu organizmowi odpowiedniej ilości energii i składników odżywczych za pomocą codziennej diety.

Preparaty Nutridrink dla osób o różnych potrzebach żywieniowych

Marka Nutridrink ma w swojej ofercie także produkty bez dodatku białka mleka krowiego. To preparat PreOP oraz Fantomalt. Nutridrink stworzył też dietę przemysłową Nutrison Soya, na bazie białka sojowego. Nutridrink oferuje też linię produktów dla dzieci Neocate Junior. Produkty te mogą być przyjmowane przez najmłodszych powyżej 1. roku życia. To mieszanka aminokwasowa. Pod marką Nutridrink występuje też linia dla diabetyków – Nutridrink Diasip – oraz preparat dla pacjentów z chorobą nowotworową lub niedożywieniem Nutridrink Protein Omega 3.

Jednym z popularniejszych produktów marki jest Nutridrink Protein o smaku mokka, brzoskwiniowym czy waniliowym. To środek wysokobiałkowy i wysokoenergetyczny przeznaczony dla osób z niedożywieniem lub ryzykiem niedożywienia. Może być stosowany przez pacjentów ze zwiększonym zapotrzebowaniem na białko, np. w rekonwalescencji po chorobie, po operacji czy podczas walki z ciężkim schorzeniem. Ceny preparatów Nutridrink różnią się w zależności od zawartości i pojemności. Marka oferuje produkty w butelkach po 125 i 200 ml.