O.B. ProComfort Super, tampony, 8 sztuk

Marka: O.B.

Tampony ze specjalnie skręconymi rowkami chłonące krew miesiączkową.

Dostępny
8,44

O produkcie: O.B. ProComfort Super, tampony, 8 sztuk

100033792

Opis

Z innowacyjną technologią Dynamic Fit™.Dzięki technologii Dynamic Fit™ z 3D Expansion tampon idealnie dopasowuje się do ciała kobiety i efektywnie wychwytuje płyn. Skręcone rowki tamponu zostały zastąpione innowacyjnymi splecionymi rowkami, dzięki którym płyn kierowany jest efektywnie do wnętrza i w górę tamponu.


Właściwości

Tampony są jednymi z najpopularniejszych środków higienicznych wykorzystywanych przez kobiety w czasie miesiączki. Ich powszechność wynika prawdopodobnie z wysokiej skuteczności oraz łatwości i bezpieczeństwa stosowania. Przeprowadzono wiele badań, które potwierdzają, że tampony nie zwiększają ryzyka wystąpienia infekcji intymnych*. Ponadto są wykonane z materiałów nieprzyczyniających się do wzmożonego rozwoju bakterii i niezaburzających równowagi naturalnej mikroflory pochwy. Wiele kobiet docenia również fakt, że podczas używania tamponów wydzielina miesiączkowa jest wchłaniana wewnątrz ciała, dzięki czemu nie zachodzi proces utleniania krwi i nie tworzy się nieprzyjemny zapach.

Tampony OB Pro Comfort Super są niezwykle łatwe w użyciu, dzięki delikatnej i bardzo gładkiej otoczce SilkTouch oraz odpowiednio wyprofilowanemu zakończeniu. Gwarantują prostotę aplikacji i usuwania, zapewniając optymalny komfort podczas stosowania. W produkcie OB Pro Comfort Super wykorzystano rewolucyjną technologię Dynamic Fit, dzięki której tampony dopasowują się do ciała i efektywnie wychwytują płyn. Jednocześnie nie blokują wypływu wydzieliny miesiączkowej i zapewniają dyskretną ochronę. Co ważne, odpowiednio zaaplikowany tampon jest niewyczuwalny i pozwala na wszystkie aktywności.

Jak działa OB Pro Comfort Super?

Tampon zapewnia odpowiednią ochronę dzięki zastosowanej technologii DynamicFit z 3D Expansion. Skutecznie wychwytuje płyn, przekazując go poprzez splecione rowki do wnętrza i w górę tamponu.

Kiedy stosować OB Pro Comfort Super?

Różnorodność tamponów pod względem rozmiarów pozwala na dostosowanie ich chłonności do dnia miesiączki. Możesz sięgnąć po tampony OB Pro Comfort Super w czasie obfitego krwawienia. Produkt opracowano z myślą o ochronie w ciągu dnia, jednak nie ma przeciwwskazań, aby używać go również w nocy. Wówczas należy wprowadzić tampon tuż przed snem i wymienić rano, od razu po wstaniu. Pamiętaj, aby używać tamponu o najmniejszej chłonności lub w najmniejszym rozmiarze, dopasowanego do Twojego krwawienia.

Jak długo można stosować OB Pro Comfort Super?

Możesz stosować tampony tak długo, jak potrzebujesz. Nie ma ograniczeń co do czasu używania produktu. Pamiętaj o regularnym wymienieniu tamponu po 8 godzinach lub po jego wypełnieniu. Częstotliwość wymiany środków higienicznych zawsze dostosowuj do obfitości miesiączki. Podczas pierwszych dni, gdy krwawienie jest obfite, zaleca się zmieniać tampon co 3-6 godzin. W późniejszym czasie można nosić je przez 6-8 godzin.

*https://www.myob.pl/dobrze-wiedziec/czy-tampony-powoduja-infekcje


Producent

JOHNSON & JOHNSON POLAND SP. Z O.O.


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.