Oeparol

  (8)

Oeparol to marka zajmująca się produkcją kosmetyków i suplementów diety bazujących na oleju z wiesiołka. Należy do polskiej farmaceutyczno-biotechnologicznej firmy Adamed działającej na rynku od 1986 roku. Poznaj najpopularniejsze produkty Oeparol!

Sortuj według

  Suplementy diety i kosmetyki Oeparol z olejem z wiesiołka

  Olej z nasion wiesiołka dziwnego (Oenothera paradoxa) znajduje wiele zastosowań w medycynie i kosmetyce ze względu na swoje prozdrowotne właściwości. Dostarcza on korzystne kwasy tłuszczowe, m.in. linolowy (LA) i gamma-linolenowy (GLA). Ponadto stanowi cenne źródło witamin i minerałów — magnezu, selenu, wapnia, cynku i witaminy E. Marka Oeparol specjalizuje się w produkcji suplementów diety i kosmetyków bazujących na oleju z wiesiołka. Surowiec ten pozyskuje się tradycyjną metodą tłoczenia na zimno w specjalnie opracowanych do tego celu urządzeniach. Podczas wytwarzania oleju nie stosuje się substancji konserwujących, antyutleniaczy i środków uszlachetniających.

  Jakie suplementy diety oferuje marka Oeparol?

  Olej z wiesiołka dziwnego zawiera kwasy omega-6, które zaliczają się do grupy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT). Uznaje się je za jeden z najważniejszych składników komórek organizmu. Aby ułatwić konsumentom wzbogacenie diety o kwasy omega-6, marka Oeparol stworzyła preparat w kapsułkach zawierający olej z wiesiołka cechujący się wysokimi parametrami jakościowymi.

  Kwasy omega-6 przyczyniają się do poprawy wyglądu i ogólnej kondycji skóry poprzez wspieranie:

  • utrzymania jej odpowiedniego nawilżenia,
  • zachowania właściwej sprężystości i jędrności,
  • ujednolicenia kolorytu.

  Kosmetyki Oeparol – szeroki asortyment produktów

  Firma Oeparol postanowiła wykorzystać właściwości oleju z wiesiołka nie tylko w suplementach diety, ale również w kosmetykach. Przygotowała portfolio produktów do pielęgnacji, które intensywnie odżywiają i wspomagają zachowanie prawidłowego nawilżenia. Wśród nich znalazły się:

  • Pomadki i sztyfty do ust z olejem z wiesiołka i filtrami przeciwsłonecznymi UVA/UVB;
  • Balsamy do ciała wzbogacone o olej z wiesiołka, kwas hialuronowy i masło shea;
  • Kremy i maści nawilżające bazujące na oleju z wiesiołka uzupełnione o cenne składniki takie jak np. witamina E, alantoina, gliceryna czy wosk pszczeli.

  Poznaj markę Oeparol i wypróbuj sprawdzone kosmetyki i suplementy diety z olejem z wiesiołka w korzystnej cenie!