Oilatum

  (6)

Oilatumto marka produkująca emolienty dla dzieci i niemowląt, które polecane są przez specjalistów, lekarzy, położne oraz zadowolonych rodziców. Bezpieczne działanie, wysoka jakość składników oraz satysfakcja klientów sprawiają, że produkty Oilatum cieszą się popularnością na konkurencyjnym rynku. 

Sortuj według

  Oilatum Baby - dla skóry dziecka 

  Marka, która wyspecjalizowała się w dziedzinie emolientów dla dzieci i niemowląt, opracowała własną formułę tworzenia skutecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych kosmetyków dla najmłodszych. Skóra dziecka w okresie pierwszych tygodni i miesięcy życia potrzebuje specjalnej pielęgnacji, ponieważ brak w niej warstw ochronnych, które wykształcają się dopiero w późniejszym czasie. 

  Nadwrażliwość, zaczerwienienia, alergie oraz łuszczenie się skóry to najczęstsze problemy, z jakimi borykają się rodzice maluchów. Wymagająca skóra niemowląt potrzebuje odpowiednich kosmetyków, które zbudują warstwę lipidową i zapewnią składniki do prawidłowego funkcjonowania skóry. Z odpowiedzią na te potrzeby przychodzi marka Oilatum. Emolient opracowany przez firmę, przeznaczony do skóry dziecka, jest przebadany nie tylko przez dermatologów, ale także przez specjalistów zajmujących się skórą i potrzebami noworodków i niemowląt. Higiena oraz odpowiednie natłuszczenie w tym okresie są kluczowe, aby w późniejszym czasie dziecko mogło cieszyć się miękką, nawilżoną i zdrową skórą. Oilatum Baby to emolienty, które zapewnią Twojemu dziecku wszystkie trzy czynniki, bez narażenia na podrażnienia i stany zapalne skóry. 

  Oilatum: emolient dostosowany do potrzeb najmłodszych 

  Produkty Oilatum bazują na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego, dlatego można stosować je bezpośrednio na skórę dziecka w codziennej pielęgnacji. Oilatum krem dzięki specjalnej formule składników likwiduje uczucie pieczenia i swędzenia, zwiększa poczucie komfortu dziecka i szybko się wchłania, tak aby nie pobrudzić i nie zatłuścić ubranek czy śpioszków malucha. Oilatum Baby krem może być stosowany dowolnie często, ponieważ nie podrażnia skóry i nie wywołuje reakcji alergicznej. Preparat przystosowany jest do potrzeb dziecka i zapewnia komfort zarówno podczas snu, jak i każdej innej czynności. 

  Inne hipoalergiczne kosmetyki Oilatum, jak Oilatum balsam czy Oilatum Baby emulsja do kąpieli dla niemowląt sprawiają, że skóra dziecka jest miękka, gładka, dostatecznie nawilżona i pozbawiona zaczerwienień. Co więcej, Oilatum płyn do kąpieli zapewnia wystarczające natłuszczenie skóry, tak więc olejki i balsamy nie są już niezbędnymi kosmetykami używanymi każdorazowo po kąpieli dziecka. Dla bardzo przesuszonej skóry można dodatkowo zastosować Oilatum Soft Krem,  który uzupełnia brakujące składniki w suchej skórze niemowlęcia. Co ważne, produkty Oilatum mają korzystną cenę, dlatego są łatwo dostępnym rozwiązaniem dla każdego. 

  Emolium czy Oilatum? Wybierz sprawdzone kosmetyki dla niemowląt  

  Produkty takie jak Oilatum mydło czy Oilatum szampon do włosów również mają hipoalergiczny skład i można je stosować już od 1 dnia życia. Oilatum do kąpieli jest praktyczne, wygodne w zastosowaniu i przede wszystkim skuteczne w codziennej pielęgnacji Twojego dziecka. Jeśli więc zastanawiasz się, które emolienty są dla niego bardziej odpowiednie -Emolium czy Oilatum - warto zacząć od kosmetyków z drugiej grupy, cieszących się sporym zaufaniem zadowolonych rodziców i maluchów. 

  Odpowiednim uzupełnieniem dla emolientów dla noworodków i niemowląt są kremy przeznaczone dla mam. Produkty marki Oillan Mama można stosować zarówno podczas ciąży, jak i w późniejszym okresie, gdy następuje regeneracja skóry. Krem przeciw rozstępom, żel pielęgnacyjny do piersi czy ujędrniający balsam do ciała to tylko część kultowych produktów marki, której najlepszym atestem jest zadowolenie mam w każdym wieku. Sprawdź, jakie produkty Oilatum i Oillan Mama może oferować apteka i skompletuj swój kosmetyczny niezbędnik!