Oillan

  (35)

Oillan to marka z ponad 15-letnim doświadczeniem. Zajmuje się produkcją preparatów na problemy skórne, które powstają pod kontrolą dermatologów i pediatrów. Oillan produkuje kosmetyki dla wrażliwej skóry. To produkty odpowiednie dla dzieci, niemowląt i osób dorosłych. Mogą być stosowane już od 1. dnia życia. 

Sortuj według

Kosmetyki do skóry problematycznej

Kosmetyki Oillan dostępne w Dr. Max można podzielić na cztery serie. To kosmetyki dla dzieci i niemowląt do skóry bardzo suchej, ze schorzeniami dermatologicznymi i kobiet w ciąży oraz w trakcie karmienia piersią. Marka ma w swoim asortymencie także takie linie produktów jak: Oillan Baby, Oillan Derm+, Oillan Mama czy Oillan Multi-Help. Serie te obejmują żele pod prysznic, emulsje do kąpieli, balsamy do ciała, kremy do ciała, koncentraty, mydła oraz dermatologiczne szampony do włosów. Marka oferuje też wyroby uniwersalne, do smarowania łokci, ust, stóp, brodawek sutkowych i skórek przy paznokciach. Marka dodaje do swoich preparatów składniki aktywne, które pomagają złagodzić zmiany i zapobiec powstawaniu nowych.

Opatentowane technologie w kosmetykach Oillan

W swoich kosmetykach do ciała Oillan stosuje opatentowaną technologię Atopicare. Polega ona na zamknięciu roślinnego kompleksu biozgodnego oleju z wiesiołka, pachnotki, baobabu i masłosza w specjalnie zaprojektowanym nośniku. Takie rozwiązanie ma na celu zwiększyć i przyspieszyć wchłanianie cennych substancji odżywczych. W preparatach dla kobiet w ciąży zastosowano natomiast kompleks ASM Repairing Compleks oparty na hydroksyprolinie, który wspomaga proces odbudowy i regeneracji włókien kolagenowych. Preparaty te są przeznaczone dla osób, które chcą uniknąć pojawienia się rozstępów w trakcie ciąży.

W aktywnie ujędrniającym balsamie do ciała Oillan Mama zastosowano również kompleks Hydroxyprolisilane CN, który wspiera mikrokrążenie i pomaga uchronić się przed gromadzeniem się tkanki tłuszczowej. Kosmetyk zawiera też ekstrakt z nasion śliwki i witaminę E. Kosmetyki Oillan to produkty hipoalergiczne. Mogą być stosowane w przypadku skóry suchej, atopowej, podrażnionej, wrażliwej i alergicznej. Kosmetyki tej marki przechodzą testy dermatologiczne, pediatryczne i ginekologiczne. Nie zawierają barwników i sztucznych dodatków zapachowych. Ceny kosmetyków Oillan różnią się w zależności od ich przeznaczenia i pojemności opakowania.