Old Spice

Old Spice to marka należąca do firmy P&G, obecnej na rynku od ponad 180 lat. Zajmuje się produkcją kosmetyków dla mężczyzn. Marka aktywnie wspiera inicjatywy, które mają na celu ograniczyć testy na zwierzętach i emisję dwutlenku węgla w branży kosmetycznej.

Sortuj według

   Kosmetyki męskie Old Spice o potwierdzonej jakości

   Old Spice dokładnie testuje swoje produkty przed dopuszczeniem ich do sprzedaży. Firma stosuje czteroetapowy proces kontroli jakości. Proces produkcji wyrobów tej marki jest zgodny z normami nałożonymi przez FDA, UE, EPA czy WHO. Firma testuje swoje produkty na zwierzętach jedynie wtedy, gdy jest to wymagane przez prawo w danym kraju. Jej celem jest ograniczenie gazów cieplarnianych wynikających z produkcji kosmetyków i opakowań Old Spice. Butelki i puszki z preparatami tej marki nadają się do recyklingu.

   Preparaty Old Spice do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów

   Old Spice oferuje antyperspiranty i dezodoranty o intensywnych, męskich zapachach, bazujących na nutach drzewnych, ziołowych morskich i owocowych. To produkty w kulce oraz butelce z atomizerem. Niektóre z nich utrzymują swój aromat przez nawet 48 godzin.

   W składzie wybranych preparatów zastosowano także naturalne substancje, jak wyciąg z aloesu, który pomaga nawilżyć skórę pod pachami oraz masło shea sprawdzające się w przypadku skóry szorstkiej. Kosmetyki Old Spice nie zawierają aluminium.

   Kosmetyki do ciała Old Spice to balsamy, żele do mycia twarzy, płyny do kąpieli mydła w kostce. Podobnie jak antyperspiranty i dezodoranty, mają charakterystyczne, męskie zapachy. Marka ma w swojej ofercie linie produktów podzielone pod względem aromatu. To m.in. seria Swagger, GentleMan, Fiji With Coconut Oil, Canyon With Aloe oraz Nightpanther. Old Spice wypuściło też linię produktów z dodatkiem węgla aktywnego. Do najpopularniejszych kosmetyków tej marki można zaliczyć żel pod prysznic dla mężczyzn Old Spice Original.

   Marka Old Spice oferuje też produkty do pielęgnacji włosów i brody. To szampony, kosmetyki do stylizacji, odżywki i preparaty z linii do loków Wavy Curly. Preparaty te pomagają oczyścić włosy, a także dostarczyć im cennych składników odżywczych. Wyroby są inspirowane jakością charakterystyczną dla salonów barberskich. Produkty Old Spice dostępne w Dr. Max mają przystępne ceny.