Phytopharm Olej rycynowy z aplikatorem, 30 ml

Dostępny
6,90

O produkcie

100018082

Phytopharm Olej rycynowy z aplikatorem, 30 ml to produkt kosmetyczny do pielęgnacji włosów, skóry i paznokci o właściwościach regenerujących, pielęgnujących, natłuszczających i odżywczych. 

Właściwości

  • Olej nierafinowany z pierwszego tłoczenia.  

Olej rycynowy wzmacnia cebulki włosów, dzięki czemu są intensywnie odżywione od nasady. Optycznie pogrubia i wydłuża włosy na całej długości, nadając im połysk, dzięki czemu wyglądają zdrowo i promiennie. Produkt poprawia pigmentacje włosów, ale również ich stan – włosy sprawiają wrażenie bardziej gęstych i są delikatniejsze w dotyku.
Produkt wykazuje także korzystne działanie na brwi.
Olej rycynowy wykazuje korzystny wpływ na paznokcie oraz skórki wokół nich.
Zapobiega rozdwajaniu się płytki paznokci, wzmacnia je, dzięki czemu są mniej łamliwe. Dodatkowo nadaje paznokciom i skórkom odpowiedni stopień natłuszczenia, co sprawia, ze są bardziej elastyczne i wytrzymałe. Wspomaga ich wzrost poprzez dostarczenie im licznych składników odżywczych. Olej rycynowy działa regenerująco na paznokcie, co jest szczególnie ważne w przypadku płytki zniszczonej w wyniku stosowania manicure hybrydowego.
Produkt może być stosowany na skórę całego ciała, ponieważ wykazuje właściwości pielęgnacyjne, regeneracyjne i natłuszczające.
Zawarta w preparacie witamina E wykazuje dodatkowe działanie pielęgnacyjne. Dzięki swoim odżywczym właściwościom korzystnie wpływa na włosy, skórę i paznokcie.

Skład INCI

Ricinus Communis Seed Oil, Tocopherol.

Jak stosować

Za pomocą aplikatora nabrać porcję produktu i nanieść na włosy, skórę lub paznokcie. Stosowanie masażu w trakcie aplikacji na owłosiona skórę poprawia mikrokrążenie, co wpływa na stymulacje mieszków włosowych.

Przeznaczenie

Produkt kosmetyczny do pielęgnacji włosów, skóry i paznokci o właściwościach regenerujących, pielęgnujących, natłuszczających i odżywczych.

Ostrzeżenia

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C.

Pojemność

objętość netto: 30 ml

Producent

Phytopharm Klęka S.A.
Klęka 1,
63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.