Natur Planet Mosquito oil olejek na komary, 50 ml

Olejek eteryczny naturalny skutecznie odstraszający komary oraz meszki.

Dostępny
14,88

O produkcie: Natur Planet Mosquito oil olejek na komary, 50 ml

100050430

Opis

Natur Planet Mosquito oil olejek na komary, 50 ml to naturalny środek odstraszający owady, w tym komary oraz meszki. Łączy różne olejki eteryczne, które charakteryzują się przyjemnym zapachem i nie podrażniają skóry. Bezpieczny dla dróg oddechowych.


Właściwości

  • 100% naturalny skład.
  • Olej ze słodkich migdałów nawilża skórę.
  • Olejek z trawy cytrynowej odstrasza komary.
  • Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.
  • Przyjemny zapach.
  • Szklana butelka z atomizerem.
  • Wegański.
  • Nietestowany na zwierzętach.

Olejek na komary Natur Planet Mosquito oil to zdrowszy zamiennik dla chemicznych środków odstraszających owady. Preparat bazuje na kompozycji naturalnych olejków eterycznych, które rozpuszczono w pielęgnującym skórę oleju ze słodkich migdałów. Zapach olejków eterycznych działa dezorientująco na komary i meszki, które przestają szukać kontaktu z ludzką skórą. Stężenie olejków eterycznych jest bezpieczne dla skóry, także tej wrażliwej. Dlatego olejek na komary nie powoduje świądu ani pieczenia po aplikacji bezpośrednio na skórę. Jego wdychanie nie jest szkodliwe dla zdrowia.

Olejek na komary Natur Planet Mosquito oil olejek można stosować bezpiecznie co kilka godzin: na skórę lub odzież podczas przebywania w miejscach, gdzie obecne są komary albo meszki. Przyjemna kompozycja zapachowa olejku umila czas na świeżym powietrzu, na przykład w trakcie grillowania. Z olejku mogą korzystać wszyscy członkowie rodziny. Mała buteleczka z atomizerem świetnie sprawdza się w podróży. Nie zajmuje wiele miejsca, dlatego możesz spakować ją na przykład do kosza piknikowego.


Skład INCI

Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Citral*, Geraniol*, Linalool*, Eugenol*, Citronellol*, Limonene*, Cymbopogon Nardus Oil, Farnesol* *naturalny składnik olejku eterycznego

Jak stosować

Olejek nałożyć na miejsca ciała narażone na kontakt z insektami. Stosować co ok. 3 godziny. Chronić przed kontaktem z oczami. Nie stosować przed ekspozycją na słońce. Nie stosować olejku w ciąży.

Przeznaczenie

Do skóry - do odstraszania komarów i kleszczów


Ostrzeżenia

Przechowywanie: produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym Chronić przed kontaktem z oczami. Nie stosować przed ekspozycją na słońce. Nie stosować olejku w ciąży

Pojemność

45g netto

Producent

INFO-FARM Marcelina Pacula-Staś ul. J. Baildona 24/3 40-115 Katowice

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.