Olimp AAKG Extreme Mega, suplement diety 120 kapsułek

Suplement diety zawiera L-argininę, która pomaga w zwiększeniu siły.

Dostępny
65,99

O produkcie: Olimp AAKG Extreme Mega, suplement diety 120 kapsułek

100012173

Opis

Olimp AAKG Extreme Mega to suplement diety, który powstał dzięki wykorzystaniu właściwości jednego z popularnych w sporcie aminokwasów — L-argininy.

Właściwości

L-arginina jest jednym z dobrze poznanych składników odżywek dla sportowców, który pod kątem biochemicznym zaliczany jest do grona aminokwasów. Główną właściwością argininy jest przede wszystkim zwiększenie siły i wytrzymałości ćwiczącego. Dzięki usprawnieniu produkcji i uwalniania tlenku azotu (NO) dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych i zwiększenia dopływu krwi. Efektem tego jest zwiększona dystrybucja krwi, tlenu i wartości odżywczy naszych mięśni. Poprawa ich odżywiania stwarza świetne warunki do ich rozwoju, a co za tym idzie, łatwiejszą rozbudowę masy.

Arginina wykazuje typowe działanie pro mobilizujące, sam suplement może być wykorzystywany jako środek do niwelowania oznak intensywnej aktywności fizycznej. Arginina na drodze licznych przemian ulega transformacji do innych aminokwasów jak cytrulina i ornityny, z którymi wspólnie uczestniczy w procesie cyklu mocznikowego. Kaskada postępujących reakcji umożliwia usuwanie nadmiaru szkodliwego mocznika, tworząc odpowiednie środowisko do zwiększonej syntezy ATP, a co za tym idzie, potęgując rozwój masy mięśniowej.

Olimp AAKG Extreme Mega Caps pośredniczy też w produkcji szeregu aminokwasów jak np.: BCAA, glutaminy czy proliny.Preparat Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps może być wykorzystany jako skuteczne wsparcie do rozbudowania masy mięśniowej i zwiększenia rozmiarów sylwetki.Tabela

Informacja   żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki 3 kapsułki
Alfa-ketoglutaran   argininy (AAKG), 1250 mg 2500 mg 3750 mg
w tym:   L-arginina 813 mg 1625 mg 2438 mg

Skład

Składniki: 88% alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG), substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).

Jak stosować

Doustnie.
- przy wysiłku fizycznym przed i po treningu oraz przed snem
-dla osób dążących do utrzymania sprawności seksualnej na ok. 30 min. przed przewidywanym zbliżeniem płciowym.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia:
-przy wysiłku fizycznym 3 kapsułki dziennie
-dla osób dążących do utrzymania sprawności seksualnej  1-2 kapsułki jednorazowo.

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony dla osób ćwiczących rekreacyjnie, sportowców wyczynowych oraz dla mężczyzn aktywnych seksualnie

Ostrzeżenia

Przed rozpoczęciem stosowania preparatu zaleca się konsultację z lekarzem, dietetykiem lub seksuologiem.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.brNie zaleca się stosowania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Producent

OLIMP LABORATORIES
Nagawczyna 109 c
Dębica

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.