Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, suplement diety, smak pomarańczowy, 25 ml

Suplement diety o smaku pomarańczowym, zawiera magnez i witaminę B6.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

4,78

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, suplement diety, smak pomarańczowy, 25 ml

100009463

Opis

Chela-Mag B6® Forte SHOT zawiera wysoko przyswajalną płynną formę magnezu w postaci chelatu aminokwasowego Albion® w jednorazowej dawce – 375 mg czystych jonów magnezu, wzbogacony witaminą B6.

Właściwości

Ten suplement diety powstał z myślą o osobach, które potrzebują uzupełnić codzienną dietę w jony magnezu i witaminę B6. Jeden shot pozwala na pokrycie dziennego zapotrzebowania na te substancje. Preparat jest odpowiedni do stosowania w okresie zwiększonego zapotrzebowania na te składniki aktywne.

Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot zawiera magnez, który wspiera prawidłową pracę układu nerwowego i wspomaga funkcjonowanie mięśni. Ponadto odpowiada za redukcję uczucia zmęczenia i znużenia. Wpływa na utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Uczestniczy w procesie podziału komórek.  Pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz metabolizmu energetycznego. Obecny w preparacie magnez to substancja nowej generacji – w formie wysoko przyswajalnego chelatu aminokwasowego Albion™. Dzięki temu jest łagodny dla przewodu pokarmowego oraz odporny na kwaśne pH żołądka.

Skład suplementu Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot uzupełnia również witamina B6. Odpowiada ona za lepszą przyswajalność magnezu. Ponadto wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego. Wpływa na regulowanie aktywności hormonalnej oraz na prawidłowy przebieg metabolizmu białka, glikogenu i homocysteiny. Wspiera utrzymanie metabolizmu energetycznego oraz pomaga walczyć z uczuciem znużenia i zmęczenia. Preparat ma płynną formę, co – w połączeniu z formułą Liquid Technology – sprzyja szybszemu wchłanianiu składników aktywnych.

Jak działa Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot?

Suplement diety Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot działa na podobnej zasadzie, jak inne preparaty z witaminą B6 i magnezem. Zawarte w nim składniki aktywne wspierają organizm osób narażonych na stres, prowadzących aktywny tryb życia, trenujących profesjonalnie i amatorsko.

Jak stosować Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot?

Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot stosuj zgodnie z zaleceniami producenta. Raz dziennie spożywaj 1 ampułkę – najlepiej po posiłku. Preparat możesz też przyjmować inaczej – po konsultacji z lekarzem.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot?

Producent preparatu nie informuje o przeciwwskazaniach do jego stosowania. W razie wątpliwości najlepiej skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji.

Z czym nie łączyć Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot?

Nie ma informacji odnośnie do tego, z czym nie łączyć Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot. Jeżeli jednak przyjmujesz już inne suplementy diety zawierające magnez i witaminę B6, skontaktuj się z lekarzem. 


Skład

woda, diglicynian magnezu (chelat aminokwasowy magnezu Albion®), kwas cytrynowy, tlenek magnezu – regulatory kwasowości, aromat, substancja konserwująca – E 200, acesulfam K, sukraloza – substancje słodzące, chlorowodorek pirydoksyny (wit.B6), barwniki: beta-karoten (dla smaku pomarańczowego, ananasowego);

Jak stosować

Zawartość 1 ampułki (25 ml) spożyć raz dziennie po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Przed użyciem wstrząsnąć.

Przeznaczenie

Dla osób wykazujących zwiększone zapotrzebowanie na magnez.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Producent

Olimp Labs

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.