Oni.sh

  (1)

oni.sh to marka kosmetyków należąca do Aflofarm — polskiej firmy farmaceutycznej działającej na rynku od 1989 roku. Specjalizuje się w wytwarzaniu delikatnych produktów pielęgnacyjnych przeznaczonych dla mężczyzn.

Sortuj według

  Kosmetyki oni.sh dla mężczyzn od firmy Aflofarm

  Aflofarm od ponad 30 lat dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty farmaceutyczne — leki OTC, wyroby medyczne i suplementy diety. Od 2010 roku przedsiębiorstwo rozszerzyło swoje portfolio również o kosmetyki do ciała i twarzy. Wyroby tej polskiej, rodzinnej firmy są obecnie dostępne w 30 krajach, co świadczy o wysokim poziomie zaufania konsumentów z całego świata. Przedsiębiorstwo Aflofarm dba o utrzymanie odpowiednich właściwości swoich produktów na każdym etapie wytwarzania, magazynowania, dystrybucji i sprzedaży. Uzyskało certyfikaty GMP i ISO zapewniające bezpieczeństwo i jakość. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kosmetyki oni.sh nie stwarzają zagrożenia dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia.

  Co zawierają kosmetyki oni.sh?

  Kosmetyki oni.sh opracowano z myślą o codziennym stosowaniu. Dlatego w ich składach znalazły się starannie dobrane składniki, które nie wywołują podrażnień i wspomagają utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Wśród surowców używanych w produktach z linii oni.sh warto wymienić:

  • Cynk o właściwościach antybakteryjnych;
  • Pantenol wspierający odżywianie i regenerację skóry oraz łagodzenie podrażnień;
  • Complex 2 moisturizing zawierający wyciągi roślinne z nagietka lekarskiego, opuncji figowej, gruszki i marakui oraz sok z aloesu i ekstrakt z miodu;
  • Amiderm er bazujący na wyciągu z oczaru wirginijskiego i galasówki dębu.

  Gama kosmetyków oni.sh

  Kosmetyki dla mężczyzn oni.sh opracowano w taki sposób, aby ich cena była przystępna, a formuły przyjemne w codziennym stosowaniu. Ponadto zadbano o bezpieczeństwo składów i dostosowanie oferty do potrzeb konsumentów. Dużą popularnością wśród panów cieszy się zwłaszcza łagodny żel do higieny intymnej, który delikatnie oczyszcza skórę, nie powodując podrażnień. Dzięki obecności w składzie substancji antybakteryjnych pomaga utrzymać nienaganną świeżość przez całą dobę. Poznaj serię kosmetyków dla mężczyzn oni.sh od firmy Aflofarm i zadbaj o swój atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie!