Cosmopor Advance Opatrunek jałowy 15 x 8cm, 25 sztuk

Dostępny
52,85

O produkcie: Cosmopor Advance Opatrunek jałowy 15 x 8cm, 25 sztuk

100049537

Opis

Cosmopor Advance Opatrunek jałowy 15 x 6cm 25 sztuk to wyrób medyczny w postaci opatrunków pooperacyjnych o maksymalnej chłonności i minimalnym ryzyku przesiąkania.


Właściwości

  • Maksymalna chłonność.
  • Minimalne ryzyko przesiąkania.
  • Technologia DryBarrier® - zapewniają optymalne gojenie rany.

Super chłonny, samoprzylepny opatrunek na rany, wykonany z miękkiej włókninowej warstwy z wykorzystaniem technologii DryBarrier; warstwa stykająca się z raną wykonana jest z siatki z drobnego polietylenu zapobiegająca przywieraniu do rany; Zastosowanie technologii DryBarrier sprawia, że wysięk i wilgoć z rany odprowadzane są jednokierunkowo do warstwy chłonnej; posiada bardzo wysokie zdolności absorpcyjne nie pozwalające na wydostanie się wysięku na zewnątrz ani na cofanie do pozostałych warstw opatrunku; przyjazny dla skóry dzięki hipoalergicznemu, syntetycznemu kleju.

Technologia DryBarrier® nie pozwala na powstanie środowiska przyjaznego bakteriom - wysięk i wilgoć z rany odprowadzane są jednokierunkowo do warstwy chłonnej; bardzo wysokie zdolności absorpcyjne nie pozwalają na ich wydostanie się na zewnątrz ani na cofanie do pozostałych warstw opatrunku; cztery warstwy opatrunku zapewniają optymalne gojenie rany. Rana pozostaje sucha a wysięk zatrzymany w całości prze warstwę chłonną


Przeznaczenie

Do zaopatrywania pooperacyjnych ran silnie sączących ze wskazaniem na zakażenie; do zaopatrywania ran skaleczeń stanowiąc dodatkowe zabezpieczenie przed wystąpieniem zakażenia; do skóry normalnej i wrażliwej.


Ostrzeżenia

Wyrób jednorazowego użytku.


Waga

Opakowanie zawiera 25 sztuk.


Producent

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 17
95-200 Pabianice


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.