Oregasept H97, olejek z oregano z wyselekcjonowanych odmian, 100ml

Suplement diety zawiera olejek z oregano, który poprawia samopoczucie.

Wielkość opakowania - mililitry
Dostępny
59,28

O produkcie: Oregasept H97, olejek z oregano z wyselekcjonowanych odmian, 100ml

100004221

Opis

Oregasept H97 suplement diety wytworzony tradycyjną metodą z wyselekcjonowanych odmian oregano. Zapewnia to najwyższą jakość preparatu Oregasept H97.

Właściwości

Preparat powstał z myślą o osobach, które chcą skorzystać z cennych właściwości olejku z oregano. Zawiera starannie wyselekcjonowane odmiany tej rośliny, które stanowią źródło flawonoidów, kwasów fenolowych, garbników, terpenoidów. Suplement diety Oregasept H97 bazuje na olejku z organo, który:

  • wspomaga utrzymanie zdrowego gardła,
  • wpływa pozytywnie na zatoki,
  • pomaga na żołądek,
  • wspiera utrzymanie zdrowej skóry i zachowanie młodości.

Preparat powstał z Origanum vulgare - subsp. hirtum – śródziemnomorskiej odmiany. Charakteryzuje się ona obecnością 8% olejków eterycznych i do 82% karwakrolu – substancji wykazującej właściwości skierowane przeciw drobnoustrojom (wirusom, bakteriom, grzybom), a także właściwości przeciwutleniające skierowane przeciwko wolnym rodnikom. Olejek z oregano pozyskiwany jest w procesie destylacji parowej. Wykazuje cechy olejku eterycznego, dając efekt inhalacji. Jego wchłanianie rozpoczyna się już w ustach.

Oregasept H97 jest przeznaczony do użytku wewnętrznego. Ma postać kropli. Charakteryzuje się intensywnym smakiem, który może przyczynić się do zwiększonej produkcji śliny. Preparat można go spożywać wyłącznie po rozcieńczeniu – zgodnie z zaleceniami producenta. W okresie przyjmowania suplementu zaleca się zwiększyć spożycie płynów.

Jak działa Oregasept H97?

Oregasept H97 zawiera olejek z oregano, który przyczynia się m.in. do poprawy trawienia, osiągnięcia lepszego samopoczucia. Wspiera chore zatoki, a także wspomaga pracę układu odpornościowego.

Jak stosować Oregasept H97?

Suplement diety stosuj zgodnie z zaleceniami producenta. Do 1/3 szklanki wody / soku / herbaty dodaj 4 krople preparatu i dobrze wymieszaj. Zażywaj od 2 do 3 razy dziennie.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Oregasept H97?

Nie stosuj preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Produkt nie będzie odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. W razie wątpliwości możesz skonsultować się z lekarzem.

Z czym nie łączyć Oregasept H97?

Producent nie podaje informacji dotyczących tego, z czym nie łączyć suplementacji. Jednak jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki lub chorujesz, skonsultuj się z lekarzem.

Czy Oregasept H97 ma skutki uboczne?

Nie ma informacji odnośnie do skutków ubocznych występujących podczas suplementacji Oregasept H97. Musisz jednak zachować ostrożność w przypadku skłonności do alergii – wcześniej warto przeprowadzić test tolerancji na olejek z oregano.


Tabela

Składniki 4 krople 8 kropli 12 kropli
Olejek z oregano 5,86 mg 11,72 mg 17,58 mg
w tym: karwakrol 4,39 mg 8,79 mg 13,18 mg
Oliwa z oliwek --- 105,51 mg 157,98 mg

Skład

Składniki: Oliwa z oliwek extra virgin, olejek z oreganu (Origanum vulgare).

Jak stosować

Produkt należy stosować wyłącznie w rozcieńczeniu! Produkt posiada intensywny i charakterystyczny smak, może wzmagać wydzielanie śliny.

W czasie przyjmowania Oregasept H97 należy zwiększyć ilość spożywanych płynów.


Dzienne spożycie

Dorośli: 4 krople rozcieńczone w ok. 1/3 szklanki wody, soku (np. pomidorowego) lub herbaty, 2-3 razy dziennie. Produkt należy dobrze rozmieszać.

Osoby ze skłonnością do alergii: powinny rozpocząć od 1 kropli na 1/3 szklanki wody i stopniowo jeśli nie wystąpi alergia zwiększać ilość spożywanego produktu. Osoby te powinny sprawdzić, czy nie wystąpi alergia na olejek z oregano.


Przeznaczenie

Preparat jest przeznaczony do suplementacji diety w składniki preparatu.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. Kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby zażywające leki lub chore powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Waga

100 ml netto

DystrybutorProducent

ASEPTA
Cieszyńska 365
Bielsko-Biała

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.