Oregasept H97 - olejek z oregano z wyselekcjonowanych odmian, 100ml

Dostępny
60,65

O produkcie

100004221

Oregasept H97 suplement diety wytworzony tradycyjną metodą z wyselekcjonowanych odmian oregano. Zapewnia to najwyższą jakość preparatu Oregasept H97.

Właściwości

Składniki wspomagają układ pokarmowy usprawniają procesy trawienia i przyswajania pokarmów. Udrażniają zatkany nos oraz inhaluje zatoki dzięki naturalnym olejkom eterycznym. Poprawiają samopoczucie, zwiększają siły witalne i energię. Wykazuje także działanie ochronne na naczynia krwionośne. Pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Polifenole zawarte w olejku z oregano działają na proces redukcji tkanki tłuszczowej.

Tabela

Składniki 4 krople 8 kropli 12 kropli
Olejek z oregano 5,86 mg 11,72 mg 17,58 mg
w tym: karwakrol 4,39 mg 8,79 mg 13,18 mg
Oliwa z oliwek --- 105,51 mg 157,98 mg

Skład

Składniki: Oliwa z oliwek extra virgin, olejek z oreganu (Origanum vulgare).

Jak stosować

Produkt należy stosować wyłącznie w rozcieńczeniu! Produkt posiada intensywny i charakterystyczny smak, może wzmagać wydzielanie śliny.

W czasie przyjmowania Oregasept H97 należy zwiększyć ilość spożywanych płynów.

Dzienne spożycie

Dorośli: 4 krople rozcieńczone w ok. 1/3 szklanki wody, soku (np. pomidorowego) lub herbaty, 2-3 razy dziennie. Produkt należy dobrze rozmieszać.

Osoby ze skłonnością do alergii: powinny rozpocząć od 1 kropli na 1/3 szklanki wody i stopniowo jeśli nie wystąpi alergia zwiększać ilość spożywanego produktu. Osoby te powinny sprawdzić, czy nie wystąpi alergia na olejek z oregano.

Przeznaczenie

Preparat jest przeznaczony do suplementacji diety w składniki preparatu.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. Kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby zażywające leki lub chore powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Waga

100 ml netto

Dystrybutor


Producent

ASEPTA
Cieszyńska 365
Bielsko-Biała

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.