OrganiCup, kubeczek menstruacyjny, rozmiar A, 1 sztuka

Kubeczek menstruacyjny, wykonany z silikonu medycznego, w rozmiarze A.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

77,25

O produkcie: OrganiCup, kubeczek menstruacyjny, rozmiar A, 1 sztuka

100019256

Opis

Kubki menstruacyjne są alternatywą dla konwencjonalnych produktów menstruacyjnych. Spełniają wszystkie odpowiednie wymogi dla twojego zdrowia, dla wygody i dla środowiska.

Właściwości

1. Menstruacja wolna od chemii!

OrganiCup jest wykonany jedynie z silikonu medycznego. Nie zawiera: wybielaczy, barwników, środków zapachowych. W 100% wolny od substancji chemicznych. Oprócz tego kubeczek zbiera krew zamiast ją wchłaniać, co daje nam pewność braku szkodliwego wpływu na nasze ciało. OrganiCup jest certyfikowany przez AllergyCertified ™, zarejestrowany w The Vegan Society (bez testów na zwierzętach) i spełnia wszystkie odpowiednie przepisy.

2. 12 godzin wolności
OrganiCup zapewnia 12 godzin ochrony, dzięki czemu nie musisz myśleć o swojej menstruacji w ciągu dnia lub w nocy.Wystarczy tylko opróżnić swój kubeczek rano i wieczorem (w zależności od tego, jak intensywna jest twoja menstruacja). Oznacza to, że możesz biegać, pływać i spać – bez obaw.

3. Oszczędzaj pieniądze i szanuj naszą planetę
OrganiCup jest wielokrotnego użytku, co oznacza, że każdego miesiąca ratujesz środowisko od dużej ilość odpadów.Jeśli to nie wystarczający powód, to możemy dodać, że dzięki OrganiCup nie musisz co miesiąc kupować produktów menstruacyjnych, co da odczuwalny efekt w postaci grubości Twojego portfela. OrganiCup to WOLNA OD CHEMII alternatywa, która zapewnia do 12 godzin ochrony (w dzień i w nocy).Zmiana może być pewnym wyzwaniem. Jednak czy pamiętasz jak to było kiedy po raz pierwszy aplikowałaś tampon lub próbowałaś soczewek kontaktowych? Każdy początek może być trudny – to samo dotyczy wypróbowania kubeczka menstruacyjnego po raz pierwszy. W zależności od Ciebie możesz od razu lub po kilku dniach, menstruacjach przyzwyczaić się do kubeczka.
Jednak kiedy już doświadczysz wygodę jaką oferuje produkt OrganicCup dojdziesz do wniosku, ze był to trafiony zakup. Odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania znajdziesz w następnych podpunktach.

Skład

silikon medyczny

Jak stosować

Przed pierwszym użyciem OrganiCup należy wysterylizować kubeczek we wrzącej wodzie przez 3-5 minuty.

Na początku pamiętaj o umyciu rąk mydłem. Złóż kubeczek.
Istnieją różne metody składania – możeszwypróbować równe i wybrać taką, która odpowiada najbardziej.
Włóż złożony kubeczek i pozwól murozwinąć się wewnątrz pochwy.Po aplikacji kubeczek się rozłoży przy charakterystycznym dźwięku ssanialub dźwięku ‘pop’ co oznacza, że został odpowiednio umieszczony.
W razie wątpliwości należy poczuć dnokubka – po włożeniu powinno ono być okrągłe lub owalne.
Jeśli poczujesz wgniecenia lub zgniecenia nakubeczku, oznacza to, że się nie rozłożył. Delikatnie przytrzymaj podstawę kubka (nie trzpień)i spróbuj go obrócić, aby zapewnić utworzenie uszczelki ssania. Kiedy będzie na miejscu, postaraj się niecopociągnąć za trzpień, jeśli poczujesz opór, ssanie zostało stworzone i kubeczek został pomyślnie umieszczony!

Usuwanie OrganiCup
Pamiętaj, aby ponownie umyć ręce. Znajdź pozycję, w której zrelaksujesz się.
Pociągnij delikatnie za nóżkę/trzpień i użyj mięśni brzucha, aby popchnąć kubeczek w dół, aż dojdziesz do dna kubka.
Delikatnie uszczypnij dno, aby uwolnić zasysanie i uwolnij OrganiCup, przesuwając go na boki.
Opróżnij kubek wylewając zawartość do toalety, opłucz kubek wodą (pamiętaj o otworach wentylacyjnych) i zaaplikujgo ponownie.

Po zakończeniu okresu przegotuj kubeczek we wrzącej wodzie przez 3-5 minut i włóż do bawełnianejtorebki OrganiCup.

Przeznaczenie

Rozmiar A jest zalecany dla kobiet, które jeszcze nie rodziły, bądź rodziły poprzez cięcie (nie rodziły w sposób naturalny).

Producent

OrganiCup

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.