OrganiCup

  (3)

OrganiCup jest marką kubeczków menstruacyjnych, które jako jedyne tego typu produkty na świecie, posiadają certyfikat AllergyCertified. Kubeczki OrganiCup stanowią alternatywę dla tradycyjnych produktów menstruacyjnych, a do tego spełniają wszystkie wymogi dotyczące zdrowia, wygody i środowiska.

Sortuj według

  OrganiCup – higiena intymna na najwyższym poziomie

  Miesiączka jest trudnym czasem w życiu wielu kobiet na całym świecie. Ból, dyskomfort, trudności w zapewnieniu odpowiedniej ochrony przed przeciekaniem – wszystkie te niedogodności potrafią w znacznym stopniu „wyłączyć” kobiety z życia codziennego. Chcąc zatrzymać tę spiralę i ulżyć kobietom w ich codziennych przypadłościach, marka OrganiCup postanowiła opracować produkty, które będą w stanie zmienić oddziaływanie miesiączki na życie i ciało kobiety, jak również na otaczające ją środowisko.

  Kubki menstruacyjne OrganiCup to prawdziwa rewolucja na rynku produktów do higieny intymnej kobiet. Są one wykonane w całości z silikonu medycznego, który nie zawiera wybielaczy, barwników, środków zapachowych i innych substancji chemicznych, które mogłyby mieć niekorzystny wpływ na zdrowie kobiety. Dodatkowym atutem jest fakt, że kubeczki OrganiCup nie wchłaniają krwi menstruacyjnej, a jedynie ją zbierają, co sprawia, że nie wykazują one negatywnego wpływu na kobiece ciało.

  Kubki menstruacyjne OrganiCup – wygodne, praktyczne i niezawodne

  Jak podkreśla marka OrganiCup, ich produkty gwarantują aż do 12 godzin ochrony przed przeciekaniem, w związku z czym kobiety mogą cieszy się komfortem przez cały dzień lub noc. Co ważne, produkty te są certyfikowane przez AllergyCertified™ i zarejestrowane w The Vegan Society, w związku z czym spełniają wszystkie przepisy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa, a także nie są testowane na zwierzętach. Są to również produkty wielokrotnego użytku, dlatego też pozwalają na ograniczenie ilości odpadów trafiających na wysypiska.

  Kubki menstruacyjne OrganiCup, które można kupić w Dr. Max w przystępnych cenach, są dostępne w 3 rozmiarach: