OrganiCup kubeczek menstruacyjny rozmiar mini, 1 szt.

Dostępny
86,57

O produkcie: OrganiCup kubeczek menstruacyjny rozmiar mini, 1 szt.

100019258

Descripion: Introduction PL

OrganiCup kubeczek menstruacyjny rozmiar mini 1 szt. to ekologiczny sposób na ochronę podczas miesiączki. Rozmiar ten jest dedykowany kobietom, które jeszcze nie rozpoczęły współżycia. Zapewnia ochronę nawet do 12 godzin – zarówno w dzień, jak i w nocy.


Właściwości

 • Wykonany z silikonu medycznego.
 • Gromadzi wydzielinę miesiączkową.
 • Sprawdza się podczas snu i aktywności fizycznych.
 • Nie zawiera BPA, lateksu, barwników, środków zapachowych.
 • Wegański.
 • Nietestowany na zwierzętach.
 • Hipoalergiczny.
 • Kubeczek menstruacyjny jest praktycznym środkiem higieny. Zamiast wchłaniać krew, zbiera ją – możesz mieć więc pewność, że nie ma szkodliwego wpływu na ciało. Produkt wykonano w 100% elastycznego silikonu klasy medycznej. Nie zawiera żadnych niepotrzebnych ani tym bardziej szkodliwych substancji. Jest odporny na uszkodzenia, odkształcanie i działanie wysokiej temperatury. Dodatkowo jest elastyczny, co przekłada się na wygodną aplikację. Na silikonie nie rozwijają się bakterie. Tworzy on specjalną barierę, która eliminuje ryzyko infekcji.

  Biokompatybilność i dobre właściwości sterylizacji sprawiają, że materiał ten może być bezpiecznie stosowany do zabezpieczenia w trakcie miesiączki. W zestawie z kubeczkiem OrganiCup znajdziesz również woreczek, który umożliwi Ci bezpieczne przechowywanie produktu. Dzięki kubeczkowi menstruacyjnemu nie będziesz wytwarzać niepotrzebnych odpadów – zadbasz o środowisko. Dodatkowo zapomnisz o regularnych wydatkach i zaoszczędzisz pieniądze. Kubeczek to zakup na długie lata.


  Skład

  silikon medyczny

  Jak stosować

  ak zaaplikować Kubeczek menstruacyjny rozmiar mini? Przed pierwszym użyciem OrganiCup należy wysterylizować kubeczek we wrzącej wodzie przez 3-5 minuty. Na początku pamiętaj o umyciu rąk mydłem. Złóż kubeczek. Istnieją różne metody składania – możesz wypróbować równe i wybrać taką, która odpowiada najbardziej. Włóż złożony kubeczek i pozwól mu rozwinąć się wewnątrz pochwy. Po aplikacji kubeczek się rozłoży przy charakterystycznym dźwięku ssania lub dźwięku ‘pop’ co oznacza, że został odpowiednio umieszczony. W razie wątpliwości należy poczuć dno kubka – po włożeniu powinno ono być okrągłe lub owalne. Jeśli poczujesz wgniecenia lub zgniecenia na kubeczku, oznacza to, że się nie rozłożył. Delikatnie przytrzymaj podstawę kubka (nie trzpień) i spróbuj go obrócić, aby zapewnić utworzenie uszczelki ssania. Kiedy będzie na miejscu, postaraj się nieco pociągnąć za trzpień, jeśli poczujesz opór, ssanie zostało stworzone i kubeczek został pomyślnie umieszczony! Usuwanie OrganiCup Pamiętaj, aby ponownie umyć ręce. Znajdź pozycję, w której zrelaksujesz się. Pociągnij delikatnie za nóżkę/trzpień i użyj mięśni brzucha, aby popchnąć kubeczek w dół, aż dojdziesz do dna kubka. Delikatnie uszczypnij dno, aby uwolnić zasysanie i uwolnij OrganiCup, przesuwając go na boki. Opróżnij kubek wylewając zawartość do toalety, opłucz kubek wodą (pamiętaj o otworach wentylacyjnych) i zaaplikuj go ponownie. Po zakończeniu okresu przegotuj kubeczek we wrzącej wodzie przez 3-5 minut i włóż do bawełnianej torebki OrganiCup.

  Przeznaczenie

  Kubki menstruacyjne są alternatywą dla konwencjonalnych produktów menstruacyjnych. Spełniają wszystkie odpowiednie wymogi dla twojego zdrowia, dla wygody i dla środowiska.

  Ostrzeżenia

  Przechowywanie
  Pamiętaj, żeby swój produkt przechowywać w odpowiedniej temperaturze. Naturalne produkty nie tolerują bardzo wysokich oraz bardzo niskich temperatur, które mogą spowodować psucie się produktu lub jego rozwarstwienie. Optymalna temperatura dla tej kategorii produktów to 5 - 25 stopni Celsjusza. Certyfikat Peta Cruelty Free and Vegan, 99% składników pochodzenia naturalnego , produkt wegański.


  Producent

  OrganiCup ApS, Ryesgade 23, 2nd floor, 2200 Copenhagen, Dania


  Uwagi

  Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu.


  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.