OSTROVIT, Vitamin C, suplement diety, 90 tabletek

Dostępny
13,14

O produkcie: OSTROVIT, Vitamin C, suplement diety, 90 tabletek

100023047

Opis

OSTROVIT, Vitamin C to suplement diety zawierający witaminę C w dawce 1000 mg.


Właściwości

Kwas askorbinowy mówiąc, że jest niezbędnym związkiem egzogennym, mamy na myśli fakt, który świadczy o braku mechanizmu syntezy witaminy C w naszym organizmie i konieczne jest jej dostarczanie z wraz z pożywieniem, czy poprzez suplementację. Witamina C posiada masę zbawiennych właściwości i korzyści. Oto kilka z nich: wpływa pozytywnie przy zaburzeniach przepływu krwi, jest silnym antyoksydantem, który usuwa nadmiar wolnych rodników z naszych komórek, wykazuje dobroczynne działanie na układ nerwowy i odpornościowy, witamina C może przyśpieszać regenerację oraz wzrost mięśni, gdyż bierze bezpośredni udział w produkcji kolagenu (buduje tkankę mięśniową), udowodnione dobroczynnie działanie wśród sportowców, hamuje powstawanie nitrozamin (tworzą się poprzez działanie wysoką temperaturą np. na azotany), które mogą być bezpośrednią przyczyną powstawania nowotworów, wykazuje korzystne działanie w pielęgnacji naszej skóry - witaminowy kosmetyk.

Skład

Kwas L-askorbinowy (wit. C), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; skrobia, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Jak stosować

Stosować 1 porcję (1 tabletka) dziennie przed pierwszym posiłkiem.

Dzienne spożycie

1 tabletka dziennie

Producent

Ostrovit ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów Polska

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.