OxiPAC

  (6)

OxiPAC to linia suplementów diety zawierających witaminy w formie liposomalnej produkowanych przez polską firmę biotechnologiczną AronPharma. Obejmuje preparaty wzbogacające dietę m.in. o witaminy, bakterie probiotyczne i błonnik pokarmowy. Poznaj bogaty asortyment produktów OxiPAC!

Sortuj według

  OxiPAC — innowacyjne suplementy diety od firmy AronPharma

  AronPharma to firma działająca od 2018 roku specjalizująca się w produkcji innowacyjnych suplementów diety. Przygotowana przez nią seria produktów OxiPac wyróżnia się zastosowaniem opatentowanych i bogatych w polifenole wyciągów roślinnych oraz witamin rozpuszczonych w ciekłych liposomach. Liposomy to mikroskopijne pęcherzyki tłuszczowe zabezpieczające substancje odżywcze przed degradacją pod wpływem kontaktu z powietrzem czy sokami żołądkowymi. Technologia liposomalna jest całkowicie bezpieczna. Wpływa na poprawę efektywności i lepsze tempo wchłaniania witamin przez organizm.

  Co zawierają suplementy diety OxiPAC?

  Misją firmy AronPharma jest wpływanie na lepszą jakość życia poprzez wspomaganie stanu zdrowia oraz propagowanie zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Wyrazem tego jest linia produktów OxiPAC, które zawierają substancje wspierające prawidłowe funkcjonowania organizmu takie jak:

  • Witaminy A, C, B1, B2, B6, B12,
  • Błonnik pokarmowy z żywicy akacji,
  • Wyciągi roślinne pozyskane z owoców czarnego bzu i owoców aronii czarnoowocowej,
  • Bakterie probiotyczne,
  • Inulina.

  Składniki te wpływają na poprawne działanie układu trawiennego i układu nerwowego, a także przyczyniają się do lepszej pracy układu odpornościowego. Mają też wpływ na ochronę organizmu przed szkodliwym stresem oksydacyjnym.

  Gama suplementów diety OxiPAC

  Znakomita biodostępność i korzystna cena przełożyły się na popularność marki OxiPAC. W Dr. Max znajdziesz suplementy diety z witaminą C w kapsułkach i saszetkach. W zależności od własnych preferencji wybierz preparat w dowolnej formie. Dużą popularnością konsumentów cieszy się też produkt zawierający mieszankę składników odżywczych uzupełnioną o ekstrakt z owoców aronii czarnoowocowej podwójnie standaryzowany na zawartość antocyjanów oraz polifenoli.

  Przy jakichkolwiek problemach trawiennych warto sięgnąć po suplement diety OxiPAC z bakteriami probiotycznymi lub z błonnikiem.