Pampers Active Baby 6, rozmiar 6, 13-18 kg, 128 szt.

Marka: PAMPERS
Dostępny
180,94

O produkcie

100037102

Pampers Active Baby 6 to jednorazowe pieluchy przeznaczone dla dzieci o masie 13-18 kg, do stosowania zarówno w dzień jak i w nocy.

Właściwości

Pampers Active Baby 6 zapewniają ochronę przed przeciekaniem przez całą dobę dzięki wyjątkowemu systemowi potrójnej ochrony, który natychmiast wchłania wilgoć i pomaga zapobiegać przeciekaniu pieluszki w pasie i przy nóżkach. Elastyczne krawędzie ze skrzydełkami komfortowo dostosowują się do talii dziecka, zapewniając bezpieczne dopasowanie i doskonałą ochronę przed przeciekaniem przez całą dobę. Miękka jak bawełna warstwa górna jest delikatna w kontakcie ze skórą dziecka (produkt nie zawiera bawełny). Oddychający materiał zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza dla skóry dziecka. Kolorowe wzory na pieluszkach pozwalają łatwo odróżnić stronę przednią od strony tylnej. Pampers Active Baby Dry są zatwierdzone przez organizację Skin Health Alliance (pieluszki Pampers zostały zatwierdzone przez SHA jako bezpieczne w kontakcie ze skórą dziecka).

Czy Pampers Active Baby 6 dobrze chłoną wilgoć?

Tak, te pieluszki zostały zaprojektowane specjalnie dla aktywnych dzieci, które intensywnie eksplorują otaczający je świat, a w ciągu snu wykonują nawet dwukrotnie więcej ruchów niż osoby dorosłe. Ze względu na to pieluchy Pampers charakteryzują się wzmożoną ochroną przed przeciekaniem przez całą dobę – mają 3 chłonne kanaliki oraz szybkoschnący wkład, który natychmiast wchłania wilgoć. Dodatkowa warstwa chłonna Sleep pochłania wilgoć do wnętrza pieluszki, zapewniając skórze pożądaną suchość. Ochronna osłonka wokół nogawek pomaga zapobiegać przeciekaniu pieluszki przy nóżkach niezależnie od  tego, czy dziecko leży, biega czy raczkuje.

Kiedy stosować Pampers Active Baby 6?

Pieluszki Pampers o rozmiarze 6 są odpowiednie dla dzieci o masie ciała od 13 do 18 kg. Elastyczne krawędzie pieluch ze skrzydełkami zapewniają jak najlepsze dopasowanie do sylwetki dziecka w różnym wieku. Ze względu na dobrą chłonność pieluszki można stosować zarówno w dzień, jak i na noc – do snu dziecka.

Pampers Active Baby 6 – na ile wystarczą?

Pieluszki Pampers są jednorazowe i należy zmieniać je na nowe każdorazowo po zabrudzeniu. Ekonomiczne opakowanie 128 sztuk wystarcza na dłużej – wraz z wiekiem dzieci częstotliwość zmiany pieluszek w ciągu doby maleje. Należy mieć jednak na uwadze, że wydalanie przez dziecko stanowi kwestię indywidualną i nie można dokładnie przewidzieć, na ile wystarczy zapas pieluszek. Chociaż pieluchy charakteryzują się dobrą chłonnością, należy zmieniać je na nowe za każdym razem, gdy zauważy się, że są pełne.

Skład

Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony jest dla dzieci o wadze 13kg-18kg

Ostrzeżenia

Aby zapobiec ryzyku uduszenia, opakowania należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Dystrybutor

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.,
ul. Zabraniecka 20,
03-872 Warszawa

Producent

Procter & Gamble

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.