Pampers Active Baby 5, rozmiar 5, 11-16 kg, 150 sztuk

Marka: PAMPERS

Zestaw pieluch z elastycznymi bokami, w rozm. 5, 11-16 kilogramów.

Dostępny
209,09

Klienci kupili również

Żel z prebiotykiem i kwasem mlekowym dla dzieci do mycia skóry i włosów.
Spray izotoniczny z wodą morską, dla dzieci, do udrażniania nosa.
Roztwór soli fizjologicznej w ampułkach do higieny soczewek kontaktowych.

O produkcie: Pampers Active Baby 5, rozmiar 5, 11-16 kg, 150 sztuk

100019057

Opis

1 pieluszka Pampers = 1 sucha noc. Jedyna pieluszka z dodatkową warstwą chłonną „sleep”.

Właściwości

W czasie snu dziecko bywa nawet 2 razy bardziej ruchliwe niż osoba dorosła. Warto więc zadbać o dobrą pieluszką. Przeciekająca lub mocno napęczniała warstwa materiału może powodować dyskomfort i zakłócić nocny odpoczynek.

Pieluszki Pampers Active Baby 5, dostępne w nowym opakowaniu, wyróżniają się wieloma udogodnieniami. Posiadają dodatkową warstwę „sleep”, która pochłania wilgoć. Dzięki temu skóra noworodka pozostaje sucha niezależnie od pozycji oraz ruchów maleństwa.

Co charakteryzuje pieluszki pampers?

  • Wewnętrzna warstwa Pampers Active Baby 5 składa się z mikroperełek wiążących wilgoć i zapewniających suchość bez względu na okoliczności.
  • Pieluszki wyposażono w 3 chłonne kanaliki umożliwiające równomierne rozprowadzenie wilgoci.
  • Warstwa znajdująca się bezpośrednio przy skórze dziecka jest bardzo miękka – przypomina w dotyku bawełnę.
  • Pampers Active Baby 5 posiadają elastyczne boczki dopasowujące się do ciała i zapewniające jeszcze lepszą ochronę przed przeciekaniem.
  • Produkty wykonano z materiałów przepuszczających powietrze, co zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień skóry.

Marka Pampers przykłada ogromną uwagę do kwestii związanych z ochroną środowiska. Do wytwarzania artykułów stosuje celulozę pochodzącą z kontrolowanych źródeł – m.in. lasów z certyfikatem FSC. Dodatkowo producent systematycznie zmniejsza wagę pieluszek i jednocześnie stosuje rozwiązania zwiększające chłonność artykułów. Marka chwali się też, że podczas procesu produkcyjnego zużywa mniej surowców, a ponadto korzysta w 100% z energii odnawialnej. Na uwagę zasługuje fakt, że opakowania pieluszek nadają się w całości do recyklingu.

Pampers 5 - od ilu kg?

Pieluszki Pampers dedykuje się dzieciom ważącym od 11 do 16 kg. Żeby sprawdzić, czy pieluszki są właściwie dobrane, należy zaobserwować, jak przylegają do ciała. Zbyt duże rozmiary sprawiają, że pomiędzy materiałem i skórą maleństwa tworzą się przerwy.

Pampers 5 – jak dopasować rozmiar?

Źle dopasowane artykuły nie zapewnią należytej ochrony przed przeciekaniem. Wybierając odpowiednie pieluszki, trzeba kierować się zaleceniami producenta. Na każdym opakowaniu znajdują się informacje dotyczące przeznaczenia i wagi dziecka.

Czy Pampers 5 dobrze zatrzymują wilgoć?

Pieluszki Pampers zapewniają optymalną ochronę przed przeciekaniem. Wyposażono je w chłonne kanaliki i mikroperełki o właściwościach absorbujących wilgoć. Do dodatkowych zabezpieczeń należą równie elastyczne boczki zapobiegające tworzeniu się mokrych plam na pościeli lub ubraniach.


Przeznaczenie

Pieluszki są odpowiednie dla dzieci ważących od 11 do 16 kg.

Producent

Procter & Gamble

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.