Pampers Premium Care 3, rozmiar 3, 6-10 kg, 60 sztuk

Marka: PAMPERS

Niezwykle chłonne i komfortowe pieluchy dla dzieci o wadze do 10 kg.

Dostępny
70,07

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Pampers Premium Care 3, rozmiar 3, 6-10 kg, 60 sztuk

100008186

Opis

Otul swoje dziecko pieluszką Pampers Premium Care – najdelikatniejszym komfortem i najlepszą ochroną skóry od Pampers.

Właściwości

Pieluszki Pampers Premium Care charakteryzują się wysokim komfortem noszenia. Gwarantują optymalną ochronę przed przeciekaniem, a dodatkowo są miękkie – w dotyku przypominają pierze. Wyróżniają się licznymi udogodnieniami. Do ich charakterystycznych cech zaliczają się: 

  • Specjalna warstwa ochronna Heart Quilts zapewniająca równomierne odprowadzanie wilgoci, 
  • Wskaźnik informujący o konieczności założenia świeżej pieluszki, 
  • Ulepszone opakowanie nadające się do recyklingu, 
  • Zastosowanie delikatnego materiału przepuszczającego powietrze,  
  • Testy dermatologiczne potwierdzające, że pieluszki nie zawierają żadnego z 26 zapachowych alergenów określonych w rozporządzeniach unijnych. 

Produkty odznaczają się bezpieczeństwem stosowania. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Ich jakość potwierdza również certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 zapewniający, że pieluszki Pampers Premium Care wytwarza się z materiałów wolnych od substancji szkodliwych dla zdrowia. Warto podkreślić, że materiały wykorzystywane do produkcji spełniają restrykcyjne normy SCCS/1564/15 określone przed Komitet Naukowy Unii Europejskiej ds. Bezpieczeństwa Konsumentów. 

Na uwagę zasługuje fakt, że marka przykłada dużą uwagę do kwestii ekologii. Z roku na rok zmniejsza się waga pieluszek, a podczas procesów produkcyjnych zużywa się jedynie energię odnawialną. Systematycznie ogranicza się również ilość odpadów poprzemysłowych. Celuloza, z której powstają pieluszki, jest pozyskiwana z kontrolowanych źródeł. Włókna oczyszcza się natomiast bez użycia chloru. 

Pampers Premium Care 3 – od ilu kg?  

Pieluszki Pampers Premium Care 3 są przeznaczone dla niemowląt ważących od 6 do 10 kg. Posiadają rzepy ułatwiające optymalne dopasowanie do ciała. Chronią przed przeciekaniem zarówno w czasie zabawy, jak i snu. 

Pampers Premium Care 3 – jak dopasować rozmiar?  

Wybór odpowiednich pieluszek powinien być dostosowany do wieku i wagi dzieci. Informacje na ten temat umieszczono na opakowaniach Pampers Premium Care. Optymalnie dopasowane produkty muszą ściśle przylegać do ciała, a jednocześnie nie powinny krępować ruchów maleństwa. 

Czy Pampers Premium Care 3 dobrze zatrzymują wilgoć? 

Pampers Premium Care, rozmiar 3 doskonale chronią przed przeciekaniem. Posiadają chłonne kanaliki zatrzymujące wilgoć wewnątrz pieluszki. Dodatkowo wyposażono je w elastyczne boczki zapobiegające tworzeniu się mokrych plam na ubraniach, materacu lub pościeli. Do zalet pieluszek należy także szybkoschnący wkład zapewniający uczucie suchości do 12 godzin.  


SkładJak stosowaćPrzeznaczenie

Pieluszki są odpowiednie dla dzieci ważących od 6 do 10 kg.


Producent

Procter & Gamble

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.