Pampers Premium Care, pieluchy, rozmiar 4, 9-14kg, 104 sztuki

Marka: PAMPERS

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

148,28

O produkcie

100018781

Otul swoje dziecko pieluszką Pampers Premium Care – najdelikatniejszym komfortem i najlepszą ochroną skóry od Pampers.

Właściwości

Oto najważniejsze właściwości pieluszek dla dzieci Pampers Premium Care 4:

  • miękkie jak puch (produkt nie zawiera pierza),
  • mają warstwę chłonną/powłoczkę z wyściółką Heart Quilts, która jest wyjątkowo miękka dla skóry dziecka, a przy tym równomiernie odprowadza wilgoć,
  • mają również wskaźnik wilgotności, który informuje Cię, kiedy należy zmienić pieluszkę,
  • Ponadto pieluszki Pampers zapewniają ochronę dla delikatnego brzuszka Twojego dziecka dzięki wycięciu na pępek (dostępne w rozmiarach 0, 1 i 2), a do tego Pampers Premium Care dostępne są teraz w ulepszonym opakowaniu.

Pampers Premium Care 4 – od ilu kg?

Ten model pieluszek nadaje się dla dzieci ważących od 9 do 14 kg.

Pampers Premium Care 4 – jak dopasować rozmiar?

Pampersy nie powinny opadać ani odstawać od skóry – również wtedy, gdy malec raczkuje lub się bawi. Pomoże to zapobiec przeciekaniu pieluchy.

Przy właściwym dobieraniu rozmiaru pieluch jednorazowych należy kierować się przede wszystkim wagą malucha. Fakt, że na Twoje dziecko pasowały pieluchy innego producenta oznaczone cyferką „4” nie oznacza automatycznie, że Pampers Care w rozmiarze 4 będą odpowiednie. Drugi parametr, który należy wziąć pod uwagę, to dopasowanie do ciała dziecka. Sprawdź, czy:

  • możesz bez trudu włożyć dwa palce pod zapięcie (dzięki temu dowiesz się, czy pielucha nie jest zbyt ciasna),
  • otwory na nogi nie obcierają ani nie uciskają,
  • maluch może się swobodnie poruszać,
  • pielucha nie przecieka w żadnej pozycji.

A jak się dowiedzieć, czy pieluchę trzeba już zmienić na większą? Ponieważ dzieci szybko rosną, musisz obserwować ciało dziecka praktycznie przy każdej zmianie pampersa. Zawsze wykonuj „test dwóch palców”. Poza tym jeśli w okolicach pachwin pojawiają się zaczerwienienia, otarcia albo krostki, to znak, że malec już wyrósł z dotychczasowego rozmiaru pieluch.

Czy Pampers Premium Care 4 dobrze zatrzymują wilgoć?

Zgodnie z informacjami na stronie producenta pieluchy Pampers Care zyskały już ponad 1600 pozytywnych opinii (ogólna ocena to 4,5/5)*. Użytkownicy chwalą m.in. chłonność pieluch. W tym miejscu warto zacytować fragmenty niektórych recenzji: „bardzo chłonne”, „super chłonne”, „najbardziej chłonne i bezpieczne”, „nie przemakają”.

Producent wyjaśnia, że szybkoschnący wkład błyskawicznie wchłania wilgoć, dzięki czemu zapewnia maluchowi suchość nawet do 12 godzin. Poza tym pampersy mają podwójne osłonki przy otworach na nogi, co daje dodatkową ochronę przed przeciekaniem. A dzięki wskaźnikowi wilgotności nie będziesz mieć problemu z ustaleniem, czy należy już zmienić pieluchę na nową, co również zmniejsza ryzyko wydostania się zawartości pampersa na zewnątrz.

* https://www.pampers.pl/pieluchy-i-chusteczki/pampers-premium-care/reviews

Przeznaczenie

Pieluszki są odpowiednie dla fzieci ważących od 9 do 14 kg.

Producent

Procter & Gamble

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.